Display: All
Tak się zastanawiam , co dzisiaj weszłam na podgląd to albo gniazdo puste albo z raz mi mignął Kopernik, niby kogoś zapraszał ale nikt nie przyleciał.
Gratki nie widać , Falki też 🤷
Myślałam że może coś przeoczyłam ale na forum też pusto.
107 Views
107
W metryce Anwilu Falca zostało zmienione na Falka. Fajnie, szkoda tylko, że Falka jest juz od tygodnia nieaktualna...
110 Views
110
103 Views
103
Szkwał na zmianie
81 Views
81
MPEC Zazamka na podeście, jajka się wietrzą.
86 Views
86
Zazamka chyba głodna
Terka
Szkwał zasiadł. Ona na podeście.
1ks na kracie
87 Views
87
W Anwilu ktoś w budce,  tylko pazur i kawałek falbanki widać
80 Views
80
Maja5
Jajka się wietrzą🙂
kolorowadama3
W Anwilu nie ma jajek
Włocławek brak oświetlenia nocnego w budce
61 Views
61
Szkwał przyleciał z dostawą, Zazamka przyjęła i poleciała🙂
71 Views
71
"Ogon" na Anwilu.
94 Views
94
I komplecik :)))
Edit: Ponieważ brak do tej pory bardziej szczegółowej info, to chyba było to o 7.19 i był to ekspres, można oglądać na zapisie  od 7.17.
148 Views
148
3 jajka Zazamki wietrzą się
148 Views
148
MPEC - U Zazamki nadal 3 jajka. Pokazała o 23:10, potem długo stała, czyściła piórka, zezowała na sypialnię. O 23:57 położyła się spać i tak śpi do tej pory . https://zapodaj.net/images/84fd917d4722e.jpg
116 Views
116
Falka jak na razie ma wielkiego pecha w życiu. W Redzie była właściwie rezydentką, ale wygryzła ją stamtąd Tercja, kiedy było blisko, aby Falka już znosiła jajka, potem w kolejnym roku ponownie próbowała coś zdziałać w Redzie, ale znowu nic z tego nie wyszło, teraz na Anwilu też została wygoniona. Szkoda, bo to ostatnia córka pary Bosman i Bryza. Bardzo dobre geny, w dodatku nie spokrewniona z Kopernikiem tak jak Gratka. Może gdzie indziej jej wyjdzie.
90 Views
90
..no nie ma Falka szczęścia 🙁 ale zdaje się,  że Gratka również......ma już 4 lata , jest starsza o rok od Falki i wciąż jest na etapie poszukiwań 
swojego miejsca w życiu ...rok temu , w kwietniu , czyli w pełni sezonu była  przelotem na Orlenie , w 2024 również,  czyli cały czas lata i szuka ...trzymam kciuki za obie samiczki , aby się  im wszystko dobrze poukładało ...
Lili
👍🏻
Daszka
No bardzo szkoda. Akurat o linie genów Bryzy i Bosmana póki co (tfu tfu) nie musimy się martwić, ale Falki żal. Nawet jej imię z błędem wpisano😉. Może ma za miękki charakter... A co do pokrewieństwa pełna zgoda. Ja w ogóle odrobinę mniej serca mam do tych spokrewnionych par i mniej gorliwie je oglądam🤭. Chociaż te wszystkie bose osobniki to też nie wiadomo, czy nie jakieś ubogie kuzynostwo, czy wujostwo na przykład...
99 Views
99
Dorcia
Cieszę się, że zidentyfikowano w końcu nową sokolicę, dziękuję  wszystkim i Tobie 58 basik
W sumie Gratka I Kopernik to rodzina ..Mama Gratki to  Nela  , a ojciec Kopernika to Piernik ....to rodzeństwo ,  dzieci ikonicznej Iskierki ....
buber
Czyli Gratka trafiła do gniazda swojej babki.
Zgadza sie i Kopernik również.
monikam54
Szkoda mi Falki , mam nadzieję, że jednak ona wygra
buber
Nie ma samiczka szczęścia do partnerów.. Oby nic jej się nie stało.
More