Display: All
W Gdyni (...) na daszku
57 Views
57
Sara wróciła do budki 🥰
66 Views
66
Sara odleciała a na barierce grucha Balbina
68 Views
68
U Sary obiad się zjawił 😂
59 Views
59
Kaszub odleciał
62 Views
62
Wstała, stoi w rogu. Dołek pusty 😒
64 Views
64
elik
a może zniosła pod kamerą i nie widać ?🤔
powsinoga
No, tak, musi nas poćwiczyć w cierpliwości 😆
A może tam już jest jajo? Ona coś za grzecznie i za długo leży 😃
64 Views
64
powsinoga
Szkoda, że nie ma trzeciej kamery. Moim zdaniem zmienia pozycję, jakby ogrzewała jajo 😃
Tylko czy z tej kamery zobaczymy to wyczekiwane jajko?
elik
też mi taka myśl przyszła do głowy
elik
do bani z tymi kamerami 😡
powsinoga
do bani to mało powiedziane 😵‍💫
No pięknie by było..
Dzień dobry! Cóż za piękny widok 🥰Sara nadal w budce 😍
58 Views
58
AnaOxy72
Widok wart miliony uśmiechów.
Sara w domku....poleguje w dołeczku
49 Views
49
Ster przyleciał, spotkanie na balkonie...ale nie widziałam, czy z prezentem czy bez....
55 Views
55
w Redzie jajeczko :)
53 Views
53
Sara w progu
50 Views
50
jur
jur
Sara w budce, dodam że bardzo senna, obserwujcie😉
59 Views
59
6.45 , nadal w budce
Sara w budce , może coś będzie?
94 Views
94
Witam, Agra urodziła się w 2024 roku.
98 Views
98
jur
jur
Ptaki się klują albo wykluwają.
raktoja
Masz rację Hugx2 - jest błąd. Ja na to nie zwróciłam uwagi (pewnie dlatego, że jest na szaro). Wpiszę prośbę o korektę w ogólnych. Datę zniesienia już poprawiono
More