Patrząc po zapisie, to o 10:09 Torka odsłoniła kawałek skorupki, którego, mam wrażenie, jeszcze przy ostatnim karmieniu nie było. Więc może jest trzeci pisklak, albo się kluje.
https://zapodaj.net/plik-t0DcCE7CAh Był Torek z maluszkami, przyszła Torka z jedzeniem, chyba chciała karmić, ale wyszła... Co się wydarzyło nie wiem, bo mi obraz tnie. Wrócił Torek na jajka i maluszki.