Display: All
Uwaga ! Wanda karmi ! 😃
145 Views
145
Amika
Bardzo uważna była przy tym karmieniu. Porcje malutkie, tylko chyba ten długi dziób jej trochę utrudnia.
monikam54
Nawet teraz sobie jakoś radzi😉
Fryckowa2008
Chyba idzie jej znacznie lepiej
Karmi
128 Views
128
Drugie podejście do karmienia- lepiej idzie
120 Views
120
No to chyba mamy odpowiedź , wygląda na to że to chyba Wandy pierwszy lęg... 
Bo chyba doświadczona samica tak by nie karmiła 🫣
126 Views
126
to nie na moje nerwy 
Czajnik ratuj
monikam54
No pamiętam co Tercja wyprawiała , ale Wanda ją dzisiaj przebiła 🫣
Amika
Gdyby Czajnik przyniósł porządnie przygotowane jedzenie nie byłoby problemu. Ona nie ma jak tego sama zrobić, bo na maluszki musi uważać i dlatego tak się pulta.
118 Views
118
Wanda chyba myśli, że jak położy ułówkę na waciki i na nich zasiądzie, to się same obsłużą :) chyba jest jeszcze w szoku "poporodowym"
128 Views
128
Ewidentnie jej pierwszy leg. Nie wierzę, że doświadczona  samica by tak rozrabiała w budce 😳🤯
No musi być bo to co wyprawia to aż ciarki przechodzą
Karmienie. Ale coś nie wychodzi....
107 Views
107
Właśnie się zaczełam zastanawiać czy wszyscy przeżyją to karmienie... Rzuca po nich tym truchłem, nakarmiła piórami...
Ja też!
Wanda się nie może zdecydować czy waciki ogrzewać czy karmić
😅
98 Views
98
podgrzewa jedzenie
10.59 młode same
91 Views
91
138 Views
138
chyba jest trzeci wacik
130 Views
130
Amika
no i chyba trzeci jest
130 Views
130
Jest trzeci wacik 🫣
119 Views
119
8.45 na zewnętrznej kamerze widać
158 Views
158
Jest Czajnik ze śniadaniem. Czy Wandzia sie skusi?
131 Views
131
More