Display: All
Gassek karmi
113 Views
113
129 Views
129
No już mi się ulało, kolejny rok nie da się nacieszyć oglądaniem PKiN, mamy 7 cholernych kamer, z czego 3 w środku, kamery są wypasione i nie ma żadnej przyjemności z oglądania! W innych gniazdach jedna kamera ogarnia gniazdo, sokoły nie są zapałkami a zarazem wszystko widać! Kolejny sezon nie można się nacieszyć pałacowymi maluchami. Przez te dziadowskie ustawienie człowiek przestał tu wchodzić, ja nawet imion nie znam z poprzedniego sezonu. Wcześniej była przyjemność z oglądania, człowiek przeżywał wszystko co się w gnieździe działo. Mikron, Junior, Syrenka, Adopciaki, walczaca Zetka itp a teraz? Szkoda gadać bo i tak nic się nie zmieni.
132 Views
132
Lili
Mi! Zgadzam się z Tobą i innymi komentarzami... powyżej😔😠
MietekPkin
Osoby co mają sterowanie robią łaskę że sterują. Tak nie powinno być. Jak nie chcą to niech przekażą sterownie innym co chcą robić by znów było jak kiedyś.
walt
Ja mam jeszcze kilka innych uwag: brak aktualizacji spisu imion już nadanych sokołom, brak aktualizacji informacji pod poszczególnymi gniazdami, szczątkowe informacje z gniazd z kamerami technicznymi. Ech.
Gawi
A ja się zastanawiam, czyje są te kamery, Stowarzyszenia, czy osób fizycznych ..... w ewentualne umowy wnikać nie będę
Amika
A Falka w Kawęczynie zniesie drugie jajko za 11 dni 😃
😆
Iwona65
No nie kaman 😑
Amika
Już zostało sprostowane, bo była data zniesienia 28.05.2026
Iwona65
Aaaa. Dzięki
Violetta
To gniazdo ponoć królewskie powinno być przykładem dbałości, to ma być przewodnie gniazdo, Warszawa zawsze się nim szczyciła a teraz spadło na dno.
Violetta
Zgadzam się to gniazdo w chwili obecnej w oglądaniu to porażka, jeszcze jak żył Franek I Giga, to było zadbane, a teraz nawet nie chce się wchodzić i komentować, nie wspomnę o nagrywaniu i dokumentacji.
Amika
Oj tam, Oj tam ... na kam4 możesz zbuki z bliska pooglądać, a jak małe urosną to same przyjdą pod kamerę 🙃
Amika
Jak ja kocham, jak kamerzysta przestawi gdzieś obraz i pójdzie sobie spać na 2-3 dni
Czy operator kamery na PKiN mógłby łaskawie ustawić kamerę nr 4 na pisklaki? Albo małe zapałki albo ogon karmiącego rodzica. Rozumiem że każdy ma jakieś zajęcia ale raz na jakiś czas przesunąć kamerę chyba da radę?
106 Views
106
Młode śpią, Gassek ze swoją kolacją na kracie.
110 Views
110
Donia
Karmi 😊
monikam54
Jestem pełna podziwu dla niego ! ❤️
A jednak wszedł do środka - sprawdzić czy nie głodne 😀
Żerań kolacja
115 Views
115
Dzielny Gassek pilnuje, żeby wszystkie dzieci zjadły swoją porcję i nikt nie głodował
108 Views
108
Efa
Efa
Żerań: młode leżakują, a Nela czuwa na barierce przy okazji rozgląda się tu i tam
114 Views
114
Efa
Efa
Pałac karmienie
112 Views
112
Fryckowa2008
😄
Efa
Efa
W narożniku.. Najadły się tak, że samica musi połowę posiłku wynosić do spiżarki
Karmienie -siekierki
96 Views
96
Astra z dokładką
107 Views
107
Dzieciaki śpią, a Gassek postanowił na progu, w deszczu czuwać
106 Views
106
Gassek w deszczu z kraty pilnuje 🥹
95 Views
95
Na Siekierkach ewakuacja. Rodzic przeszukiwał budkę w poszukiwaniu sucharów, w końcu musiał uciekać pod atakiem młodych. Wyleciał, pewnie po dostawkę więc zaraz będzie karmienie.
96 Views
96
No  i faktycznie wrócił rodzic, ale z malizną jak wróbelek, jeden młody do razu przejął. Rodzic poleciał po więcej.
Gassek w deszczu cały mokry, pilnuje dzieci
https://zapodaj.net/plik-tsB35KcvBy
94 Views
94
Daszka
Ależ on jest wspaniały😌! Zachwycał mnie jeszcze zanim Konstancja zniknęła, ale teraz... Niech mu jadła i sił nie zbraknie! I oby jednak Konstancja wróciła, oczywiście, jeszcze jest nadzieja...
doriska42
Oby wróciła
More