Display: All
Za chwile wyjmą je
159 Views
159
Sprawdziłam Żerań po wpisie osoby niżej. Nela leży plackiem z rozłożonymi skrzydłami i bardzo ziaje.
159 Views
159
Angel
coś długo maluchy nie wracają
niza
Wstała, ale to leżenie plackiem było dziwne.
potwornicka
Może nieudane polowanie, zmęczyła się
niza
Może faktycznie. Nie pamiętam już dawno dorosłego leżącego sokoła.
Gawi
Ster w Lotosie lubił się wylegiwać w pozycji horyzontalnej
Nie wygląda to na przegrzanie
niza
No niestety wygląda to niepokojąco. Przegrzany sokół siedzi i po prostu dyszy, a ona tak leży.
Idą
147 Views
147
Efa
Efa
Pkin: Jeszcze czekamy
142 Views
142
Yvone
Masz fotki z obrączkowania? Czy inne gniazdo też obskakujecie w stolicy?
niza
Siedzą już spokojnie w jednym miejscu.
Angel
W Żeraniu coś się dzieje z samicą;/
Gawi
20C gorąco jej
Yvone
20 C to nie upał, w weekend będzie 28 C
Gawi
Tam częściej niż w innych budkach było widoczne takie dyszenie. A na jaką stronę wychodzi budka wschód, czy.......?
niza
Powodzenia, kurczaki się rozchodzą. Jeden już za kratą.
Karmienie przed obrączkowaniem. Tnie niemiłosiernie ale załapał mi się kadr z dorosłym sokołem i jedzeniem. Mam tylko dźwięk jak młode drą dzioba przy jedzeniu.
126 Views
126
niza
Wygląda na to, że po karmieniu.
Niestety nie tylko Pkin, chyba trzeba będzie obejrzeć na stronie Pałacu relacje
129 Views
129
potwornicka
Dziękujemy operatorowi kamerki ;)
Gawi
transfer jest cieniutki
MietekPkin
Raczej za dużo ludzi. Bo przepustowosc do 1000 osób.
W PKiN obraz się zacina. Obraz transmisji na żywo ciągle się ładuje  kręci się kółko.😑
120 Views
120
Halinkam
No niestety...😒
MietekPkin
Nawet sterować się nie da.
Akeya
Co za szkoda🥲
potwornicka
Na Fb PKiN będzie transmisja, zawsze zamieszczają z obrączkowania
MietekPkin
Zadużo ludzi chce obejżeć.
Niestety u mnie też występuje ten problem :(
Baszka
Też tak mam
131 Views
131
jur
jur
Dzisiaj dostaną obrączki,  FF kuń to załatwi.
Jeszcze bez biżuterii i już podest? Nieźle 😁
Dobrze by było razem z konkursem na imiona młodych z pałacu, zrobić i konkurs na imię dla samicy :) Jak obstawiacie? Wg mnie samica i samiec, parka :)
141 Views
141
walt
Dobrze by też było żeby chociaż dzisiaj kamerki na PKiN niezawodnie działały. Ech.
aleksandra8904
Niestety już kręci. Jedynie kamera na iglicę jakoś idzie, a Cam5 ma podgląd na sekundę i już buforuje.
ja stawiam na 2 samce
Yvone
Dwa chłopaki od Chrześniaka
Dacie to info na fb FF? Czy zamieścić? Z podaniem nicków oczywiście
135 Views
135
tarodo
zamieść tu masz zdjęcie jak siedział https://zapodaj.net/plik-Nw1wUJTlx1
Efa
Efa
A to jest Ciepłosław?
tarodo
Tak chwilę wcześniej było widać obrączkę
128 Views
128
tarodo
Ja za szybko wyłączyłam nagrywanie i nie złapałam tego momentu
Ohiii
Na początku myślałam, że to Nela na dachu, dobrze że zostałam chwilę dłużej.
a to czort jeden...nie ładnie tak na długo zostawiać kochaną Nele....ciekawe czy ma druga rodzinę, że  tyle go nie było.
Jeśli mnie wzrok nie myli to w tej chwili Ciepłosław jest na budce mignęła mi obrączka 8EH niestety zdjęcia obrączki z wrażenia nie zdążyłam zrobić
122 Views
122
Iwona65
A ja tam miałam nadzieję, że go nie zobaczę więcej na Żeraniu. Gdzie indziej jak najbardziej. W Słupsku np.
Yvone
Jeśli to faktycznie Ciepłosław , to pytanie gdzie się szwendał? Bigamista?
potwornicka
😲 długo go nie było 😲
.jeśli to on , to byłby HIT sezonu 🙃
MietekPkin
Najwiekszym hitem zawsze bedzie powrót po 3 dniach otrutej wrotki i powrót po 8 miesiącach martwego Ptysia.
MietekPkin , napisałam hit sezonu ..
Daszka
Jeżeli już to Cieplika.
tarodo
na 100% widziałam 8EH
..ale miałaś farta, i go wypatrzyłaś 😊
tarodo
gdybym dwie sekundy później włączyła to myślałabym że to Nela
tarodo
Parę sekund po tym jak odleciał Nela przybyła ze śniadaniem, żałuję że po tym jak odleciał wyłączyłam nagrywanie bo jak przyleciała Nela przez ułamek sekundy było widać dwa sokoły
Efa
Efa
Pałac- kam3 takie centralne ujęcie, jakby samica w bramce stała😆
132 Views
132
Jutro obrączkowanie na PKiN, dla chętnych, zbiórka o godz.9 tej w holu przy windach. Zapraszamy.
148 Views
148
1 Bookmark
1
jolajola
wybieram się
monikam54
Szkoda że nie mam jak , bo bardzo bym chciała być 🥺
monczi
drugie pytanie, czy jutro będzie też obrączkowanie w Wołominie?
tiga8
Nie, jak będzie Wołomin dam znać
monczi
Bardzo proszę, chetnie poobserwuje z ziemi
monczi
a co się będzie działo, co będzie można zobaczyć?
MietekPkin
Dodatkowo gratis panoramę warszawy z 30p.
monczi
może mało doprecyzowałam pytanie - czy będzie można na żywo zobaczyć obrączkowanie? pytam z niepewnością po tym, jak skrytykowano obecność mediów w Lublinie
potwornicka
Spokojnie, będzie wszystko widać :)
Iwona65
Tak,  można będzie
Gassek z dokładką kolacji.
109 Views
109
More