Display: All
Gdyniaaaaa żarteeee...samoobsługaaaaa
84 Views
84
Gdańsk sokół na progu
75 Views
75
W Gdyni już wcześnie rano Ster dostarczył małe śniadanie, Sara karmiła. W porannej poświacie fajnie to wygląda    https://youtu.be/_jS7VfI7Bic?si=Mktpat5wgfRfNjp9
80 Views
80
A w Tczewie na dwa dzioby 😄
65 Views
65
Dzień dobry! W Redzie monitoring na trzy dzioby 😄
59 Views
59
W Tczewie Lusesita karmi. Jaka była bitwa o jelitko 😂 całą czwórka rozciągnęła je na długość i się przepychała, aż w końcu dwóch z brzegu oderwało po kawałku, a ci w środku zostali z jednym, wciągając jak spaghetti w kierunku dzioba rodzeństwa 😆 ostatecznie wyszło z tego coś jak przeciąganie liny i wzajemne wyciąganie sobie z gardła 😂 w końcu udało się, że jelitko pękło i oboje zjedli swój kawałek 😆
58 Views
58
jelitko 🤣
🤣
Gdańsk Rafineria 3HA Akord  Tczew 2024 rodzice  Admiral i Lusesita   https://zapodaj.net/plik-fKEm9xxuOX
72 Views
72
Piękny torsik 😍
Gawi
oczami.ptakow
Zdecydowanie 8. Czyli rezydent.
Gdańsk sokół na progu, niebieska obrączka , godz .10.58
52 Views
52
Basiula
Poleciał, ale gdzieś w pobliżu, słychać na podglądzie
Lizka
To była Bursztynka. Potem przyleciał samiec i do niedawna siedział w progu. Wczoraj wieczorem też się tak wymieniały siedząc albo w budce, albo na poręczy podestu.
Reda  i duuuuuże śniadanie
56 Views
56
Jeden z gdyniaków talent śpiewaczy zdecydowanie odziedziczył po Mamie :D
55 Views
55
Sokół na progu budki w Gdańsku
48 Views
48
W Tczewie obiad 😄
48 Views
48
Sara na poręczy, a monitoring drze dziób 🤣
43 Views
43
Cóż za interesujące imiona w tym roku u niektórych Sokołów 😅 ciekawe jakie w Gdyni będą propozycje 🤔 ja już swoje zgłosiłam 💪
47 Views
47
Baszka
Ja już nie zgłaszam
Agra na trzepaku
64 Views
64
More