Display: All
Kawęczyn. Jajko drze się wniebogłosy.
103 Views
103
Oznak klucia nie widać niestety
Luby naszej Neli się wylegitymował, 0DY? Jeżeli tak to jest to Sorin z 2024 z Nowego Dworu Mazowieckiego, wnuk Wrotki i Łupka 🙂
118 Views
118
oczami.ptakow
Teraz widzę. Też mi to na 0DY wygląda.
TheVersusxPro
nie mogłam dodać tutaj zdjęcia
Iwona65
A w czym problem? Albo czy jest gdzie indziej opublikowane?
oczami.ptakow
a jest gdzies z tego zdjęcie?
115 Views
115
Kanela
Teraz Leszy cały czas patrzy tam w dół i się drze, może Żar dostał indywidualne karmienie? ;)
Oliwia
Kajam się oficjalnie, to zdjęcie elementu konstrukcji, ale Żara znalazłam, jest na najniższym podeście, najpierw usłyszałam zgrzyt pazurków, potem przemaszerował cały podest i krawędzi ćwiczył skrzydła. Także nie spadł, musiał przelecieć
Oliwia
Iwona65
Chciałabym też go zobaczyć, ale nie korzystam z FB, więc może warto umieścić na forum, i tu już zostanie łatwy do odnalezienia
Kanela
Super, widzę, że Leszy często zerka w dół, może go tam słyszy albo widzi
jur
jur
Jajko "szczeka" na całego, Kawęczyn😄
107 Views
107
jolajola
11:35 ale jajka same, żaden rodzic nie pilnuje szczekania...  .... edit :2 minuty później jajka okryte
jur
jur
z kam 3 najlepiej słychać
Piskaja? Czy tylko mi się wydaje?
92 Views
92
Czy w Konstancinie Żar poleciał? Gassek dostarczył jedzenie, Leszy na podeście, w budce młoda przejęła co przyniósł, a trzeciego nie widać. Myślałam, że śpi pod kamerą, ale nie ruszyłby się jak przyszło jedzenie? 🤔
101 Views
101
Kanela
Wcześniejsze nagranie mam z 7.18 to jeszcze była widoczna cała trójka.
tarodo
a czy pod kamerą nie śpią dwa https://zapodaj.net/plik-0BTJ7cO0QS
Obserwuję od około 9 z przerwami i za każdym razem widzę tylko 2, najpierw myślałam, że może śpi gdzieś pod kamerą ale to dziwne żeby ani razu przez prawie 2 godziny nie przemieścił się... Ten fragment skrzydła to Leszy się kręcił po kracie moim zdaniem.
Kanela
Mam nagranie z kamery zewnętrznej i od 10.28 Leszy chodził po podeście, nagrywałam do 10.34 i w tym czasie tylko on był tam widoczny.
tarodo
jest na drugim końcu kraty https://zapodaj.net/plik-6YV2IsyvIf
Kanela
Mam nagranie z zewnętrznej kamery i o tej godzinie pokazuje mi, że był tam Leszy, przeszedł na chwilę 
https://zapodaj.net/plik-VGChpXGLA3
tarodo
Ok nie zwróciłam uwagi
Kanela
Ten co jest na moim zdjęciu to na 100% Leszy, bo chwilę wcześniej był po stronie wejścia i widoczne są obrączki, później przeszedł na drugą stronę kraty.
Również się od jakiejś godziny zastanawiam czy zostały już tylko 2...
A gdzie jest Żar?
67 Views
67
Kanela
No właśnie też go szukam 🫣
Dan21
No nie zareagował na jedzenie i Gasska i nigdzie go nie widać. Stoi na kracie w rogu poza kamera?
jur
jur
W kam 1 widać przejście Estończyka
85 Views
85
buber
Z zabezpieczeniem się nie liczy ;)
walt
Oby nasi rezydenci PKiN go nie zaatakowali, bo by stracił równowagę.
Czy słyszeliście, że będzie próba przejścia po taśmie pomiędzy Varso Tower a PKiN przez Estończyka dzisiaj? Czy to dobry pomysł teraz - kiedy maluchy są na podeście?
87 Views
87
buber
Obawiam się, że organizatorzy mają gdzieś młode na pałacu. Gorzej dla tego Estończyka, jak go Hrabia z partnerką potraktują jak intruza.
😆
Luiza
😂
Iwona65
Na to liczę
elik
🤣
jur
jur
A co im grozi ?
Luiza
Komu? Estończykowi z ekipą? Jur - pamiętam takie było pytanie na Twoim teście... jaka jest strefa ochronna od gniazda? Czy jakoś tak......ile to było? 😁 Ja się stresuję jak ktoś bez potrzeby kręci się wokół gniazda a co dopiero rezydenci..
Tak patrzę na Konstancin to 8 i 9 wyglądają na dzieciaki czarnookiej, te same mocno brązowo- czarne ubarwienie, czy tam ktoś nie pomylił oznaczeń? 🧐
103 Views
103
Może niekoniecznie jest pomyłka. W tamtym roku co najmniej jedna z dziewczyn też była brązowa bardzo, jakby nie ich 😁
Mi również tak się wydaje od jakiegoś czasu
tarodo
też tak mi się wydaje
Oliwia
Mam wrażenie że tylko przy Leszym testów nie potrzeba, on się matki nie wyprze
Oliwia
Pomyłkę mogą dopiero badania genetyczne zweryfikować
Na Siekierkach mamy dzisiaj na noc w budce chyba tylko dwójkę. Rodzic pilnuje z kraty.
96 Views
96
Ale zachód słońca na podeście w Kaweczynie 🙂
98 Views
98
Efa
Efa
Falka z posiłkiem w budce. Gada do jajek i zajada.
92 Views
92
tarodo
bardzo bym chciała żeby to był początek PIP https://zapodaj.net/plik-73wQKxfEse
jur
jur
Falka karmi jajka
80 Views
80
Efa
Efa
Astra karmi w budce
78 Views
78
Efa
Efa
Jeden je. Drugi może najedzony. Reszty nie ma.
More