Display: All
Siekierki - pusto
104 Views
104
A u Neli jeszcze pięknie w budce śpią dzieciaki 🥰😍
98 Views
98
IzaEs
jeden już na progu dwójka jeszcze śpi
Pałac - monitoring czas zacząć 😉🙃
84 Views
84
Na palacu dorosly wydawał dziwne dzwięki jakby szczekanie psa. Zamiast dźwięku jaki sokoły wydają.
95 Views
95
Efa
Efa
A teraz jakby kogoś przeganiał. Może zdejmują taśmę i zamieszanie robią.. Wczoraj wieczorem jeszcze była.
92 Views
92
tarodo
na to wygląda
muriel
Czyżby maluch wykluł się pod Apaszem? Bo to jeszcze świeżak.
Kawęczyn. Jest skorupka.
https://zapodaj.net/plik-7w54HGFIwb
77 Views
77
w Kawęczynie jest wacik https://zapodaj.net/plik-JsMsexYPx4
71 Views
71
Skorupka leży, slychać 'szczekanie' no to niech teraz się pochwlaą ;)
66 Views
66
jur
jur
Skorupka na zewnątrz 🤣
66 Views
66
Efa
Efa
Kawęczyn. Teraz to i ja usłyszałam jajeczne piski, ojej i jakie szuranie od razu...😄
73 Views
73
Efa
Efa
Obróciła się o 180 stopni
Efa
Efa
Ledwie zamknęła oko, znowu pisklak się odezwał
Oliwia
Jak się ma dzieci to trzeba być gotowym na brak odpoczynku :-)
jur
jur
W Kawęczynie jajka całe, ale wyraźnie słychać pisklaka. Pip akurat musiał być od spodu.
98 Views
98
Czyżby w Kawęczynie już pojawił się maluszek, nie było mnie 1godz i niespodzianka
113 Views
113
TheVersusxPro
nie, oba jaja całe
Andzi78
Też się zastanawiam, bo skorupka leży chyba
jur
jur
kolacja na PKIN
104 Views
104
Byłam dziś w Wołominie i w Konstancinie. W Wołominie trójka dzieciaków, dorosłych brak. W Konstancinie uciekiniera na najniższej galerii czeka chłodna noc, oby Gassek przyniósł mu kolację. Iwona luneta się przydała, później wstawię zdjęcia na forum
105 Views
105
Iwona65
Cieszę się i czekamy na relację
Czyli w Wołominie są młode. A wiadomo jakie? czy były obrączkowane ?
Oliwia
Podczas próby obrączkowania, jedno młode było na kracie i żeby go nie wystraszyć odstąpiono od obrączkowania
Astra dostarczyła posiłek na kratę, młode wyrwały. Jeden je, drugi krzyczy, reszty nie widać.
113 Views
113
Widzialam na facebooku, ze do tej tuszki mlody przylecial z gory, wiec odlot juz musiał byc:)
tarodo
zza komina przyleciał on tam chwilę  wcześniej latał
Czwarty poleciał juz?
Kanela
Trudno powiedzieć, na noc nie było czwartego w budce, w ciągu dnia też  najwyżej trójka się pojawia.
Kanela
Znalazł się i trzeci :)
tarodo
wrócił zza komina gdzie ćwiczy latanie
Kanela
Tylko czwartego od wczoraj nie widzę, na noc już go nie było w budce i dzisiaj też jak już to widzę tylko trójkę
tarodo
czwartego dziś też nie widziałam
More