Display: All
Szyper spadł całkiem na ziemie czy zatrzymał się gdzieś po drodze
70 Views
70
Wszystkie młode są teraz
Gdynia karmienie...bez Szypra ..... może gdzieś na boczku jeść dostał....
69 Views
69
z lewej Alobka? ta nasza Śpiąca Królewna? :)
71 Views
71
Szypra wywiało...... Kraken ćwiczy na barierce...jtrzecie się przygląda, a czwarte śpi w domku
66 Views
66
Gdańsk. Bursztynka w progu piórka układa ☺️
76 Views
76
Młody spadł pod  gniazdo, widzę go
87 Views
87
Daszek zdobyty. Gdynia. Szyper?
80 Views
80
AnaOxy72
i się Szyper z daszku.. teraz ćwiczy, żeby znów się wzbić...także Szyper bawi się w chowanego
powsinoga
Tak, pokazał obrączkę 😁
Wejherowo. Pustułka karmi maleństwa 😊x 6 jesli mnie wzrok nie myli 🎉
99 Views
99
jaszczembica
Jaka jest szansa, że przeżyją? Chodzi mi o odwiedziny sokołów
Marlena72
Nie widziałam odwiedzin sokołów w w/w gnieździe,  sroka była i owszem 🤔 w mojej ocenie szanse są ogromne😊
W Redzie wszyscy w domku 🥰
82 Views
82
Gdańsk. Bursztynka na wizji 😊
75 Views
75
W Gdyni karmienie 😂
75 Views
75
Marlena72
Jak cicho jedzą 🧐czy to napewno Gdynia🫣🤔 nie trzeba wyciszać głośnika ☺️
😆
Efa
Efa
Raczej wielkie żarcie🤣
😆
Już kolejny redziak wybył na daszek 😃
60 Views
60
powsinoga
I wrócił 🥰
Ster coś przyniósł ale zostało mu to wytargane , wciągnięte do budki a on biedny się ewakuował 😂
😆
62 Views
62
Gdzie czwarty Redziak?
56 Views
56
AnaOxy72
może być ...na daszku, albo pod kamerką
W Gdyni ,  ten ostatni samczyk to Huragan ..imię już wpisane..
57 Views
57
powsinoga
Mój Szot nie przypadł do gustu, może ma złe skojarzenia, ale dla mnie to jest część olinowania jachtu 😄
Fryckowa2008
Ja głosowałam za Szotem 😊może w przyszłym roku się uda
powsinoga
Dziękuję bardzo 🥰
AnaOxy72
nie poddajemy się :) w przyszły roku znów spróbujemy :)
powsinoga
Oczywista, oczywistość 🥰
monikam54
Jedno moje 😁
lusia12
Super imiona, na te 3 liczyłam 😁😁
..wszystkie fajne 😊 , ale ja akurat  głosowałam na Posejdona , władcę mórz i oceanów...
lusia12
Ja byłam zdziwiona, że Posejdon kiedyś nie był nadany 😅
More