Display: All
Znów Żar i Leszy na kracie 💪
79 Views
79
Pałac, kam1 - młody przyleciał (trochę schowany)
78 Views
78
Siekierki młody spi na kracie
74 Views
74
Kanela
A teraz jakiś śpi w budce, nie wiem czy to ten sam :)
Konstancin - Gassek z Leszym na kracie
76 Views
76
Efa
Efa
Siekierki. Ktoś na daszku.
71 Views
71
Efa
Efa
Żerań. Ogon na barierce tylko jest widoczny.
64 Views
64
95 Views
95
Efa
Efa
Żerań, mlody na barierce woła
87 Views
87
Efa
Efa
Wskoczył na daszek
Efa
Efa
Szalik
Efa
Efa
Szalikowi blisko do Ciepłosława😁
😆
Efa
Efa
Wielka porcja w Kawęczynie
79 Views
79
Efa
Efa
Ale nie wiem co się z nią stało.. została zabrana, czy nieodebrana, czy jak. Maluchy same, a to był chyba Apasz. Podgląd się zawiesił i krata pusta😆
Efa
Efa
Nie wyglądają by były napchane
Na Siekierkach pojawiły się imiona (nie wiem czy już wcześniej była informacja i ja się dopiero dopatrzyłam, czy dopiero dodane :))
95 Views
95
Efa
Efa
Chyba od niedawna są. Ogólnie standard, jak młode poleciały to imiona są 😄
.. I na Żeraniu też są imiona.
Na Siekierkach  śniadanie na podeście.
121 Views
121
Witajcie, gratuluję wygranej w konkursie.
116 Views
116
jur
jur
Jeden młody na iglicy po lewej
110 Views
110
Żerań, sokół na barierce drzemie, chyba to Nela
113 Views
113
Efa
Efa
Pałac. Byłam dziś pod Pałacem, sprawdzić, czy sokoły daleko nie poleciały i będą na naszym Zlocie 😄. Najpierw jeden siedział na zapałkach. Potem padał deszcz, a jak się rozpogodziło, to wreszcie pokazały piękne loty. Jeden kreślił koła i co jakiś czas inny go doganiał. Nie wiem który był który, bo światło było słabe. Na koniec jeden pilnował całości znowu z zapałki, zerwał się silny wiatr i któryś zmienił stanowisko obserwacyjne na iglicy. No i potem to już wicher i deszcz, więc nie było na co czekać ;). ps. Ekspedientka ze sklepu z bombkami (który jest obok miejsca Zlotu) już nie może się doczekać, kiedy spojrzy przez lusię na sokoły w sobotę...
112 Views
112
Yvone
Już za chwileczkę spełni sie Pani "Bombkowej"  marzenie
😆
More