Display: All
Pozdrowienia dla koleżanek i kolegów FF 😀
124 Views
124
jur
jur
Kam 1 dół 🤣
122 Views
122
OlaOlszowska
Gorące pozdrowienia dla wszystkich uczestników Zlotu 🤗🤗🤗
Dorcia
Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników Zlotu, sercem jestem z Wami ☺️😍☺️
buber
Nie mogłam przyjechać, to chociaż popatrzę. Pozdrowienia dla FF tam na dole.😁I tych przy kompach też.
Antonówka
Da się już zauważyć pewne znajome postury 😁
Iglica góra lewa strona 😃
100 Views
100
jur
jur
Pogoda na Zlot wprost idealna, przestało padać 20 st C
102 Views
102
monikam54
I dzisiaj chyba sokoły przeczuwają że mają się pokazywać bo cały czas kogoś widać 😃
Fryckowa2008
Efektywnych obserwacji oraz intensywnej obecności Jaśniepaństwa sokołów podczas zlotu. 😃🥰
Antonówka
Udanej zabawy dla wszystkich na zlocie 😊🤩Sokołom i ludziom deszcz niestraszny i nie będzie przeszkadzać w razie czego 😉
jur
jur
Informacja dla uczestników Zlotu - ulica E. Plater od strony PKiN jest zamknięta dla ruchu.
96 Views
96
PKiN ktoś już czeka na swoich fanów 😃
88 Views
88
jur
jur
To ja i Zuzu 😀
Efa
Efa
Ktoś był na lampie w Pałacu i się zorientował, że jeszcze 11 godzin do Zlotu, więc poleciał😉
😆
94 Views
94
Efa
Efa
Fortuna na daszku
77 Views
77
Czy czegoś nie dopatrzyłem i nie wiem, czy mamuśka z PKiN jeszcze nie była chrzczona?
75 Views
75
..mamuśka narazie bezimienna .. imię dla niej mam na podorędziu,  gdyby Konkurs niespodziewanie wskoczył 😉
no i jeszcze brakuje imion dla nowych gachów Tajgi, Zoe i Luny
Iwona65
No to powodzenia
Żerań,  zastałam Fortunę na daszku i drugiego młodego na poręczy..( czyli Fortuna sobie radzi )
90 Views
90
Oliwia
Ukończyła u mnie kurs lotniczy :-)
Zdolniacha z niej , wszystko w " lot pojęła  " 🥰
Oliwia
..o jejciu ,  jest wspaniała 😘
Żerań, dwa młode na wizji
77 Views
77
Dzień dobry! Kawęczyn  - karmienie 😍
76 Views
76
Kawęczyn, posiłek
93 Views
93
jur
jur
Aż miło popatrzeć.
Ale pięknie opiórkowana kolacja na Kawęczynie 😇
90 Views
90
Przyglądam się chłopakom z Konstancina i Leszy ma jakieś dwie łysiny na głowie. Myślałam na początku, że tak mu się pióra układają, ale nie wygląda mi na to. I tak się zastanawiam, bo bardzo zawzięcie poświęca się pielęgnacji piór, czy to jakieś pasożyty?
90 Views
90
Iwona65
Okazuje się,  że mam kilka nagranych plików z nimi. Jutro obejrzymy
Iwona65
A może jakiś zrzut, żeby to obejrzeć? Bo nie zawsze uda się trafić na nie
Daszka
I jeszcze z prawej strony https://zapodaj.net/plik-NdGaESOtAI
Daszka
Mam takie. Na zrzutach wygląda to trochę na takie ułożenie piór, ale przyglądałam się długo temu i moim zdaniem to są braki w upierzeniu. https://zapodaj.net/plik-V8cYUwfus1
Iwona65
Chociaż, w powiększeniu to drugie to takie podejrzane rzeczywiście
Iwona65
A mnie się wydaje, że to rzeczywiście takie ułożenie piór, ale wynikające z tego, że były mokre. Deszcz tam wtedy padał
Daszka
No właśnie nie wyglądało wtedy na deszcz, i chłopaki wyglądali na suchych. Ale może kamerki przekłamały...
Iwona65
Na kamerkach prawie nigdy nie widać drobnego deszczu. Jakiś cud. Ale na tym to co złapałam, bo przecież Kwidzynia i Konstancina prawie nie mogę oglądać, widać mniej niż na Twoich zrzutach
https://youtu.be/1MBBDVhfL-w?is=aAXC3sXD_gCJyD7z
Oliwia
Ale pod skrzydłem coś też ma łysiny dużo
Iwona65
Ale gdzie pod skrzydłami? Wewnętrzna strona czy tylko pod pachami?
Oliwia
Po obu stronach pachy
tarodo
może jak po tych  krzakach się szwendał to sobie gdzieś wyrwał
Oliwia
Albo zakola
😆
Daszka
😅
More