Pokaż:Wszystko
Dlaczego?  https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/116-warszawa/30884-sokol-wedrowny-zec-wolomin-2024?start=370#304714    Jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć i B.  Dodam jeszcze, że takie niedopowiedzenia rodzą niepotrzebne spekulacje.
niza
Też się dzisiaj zastanawiałam nad tym pół dnia. Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że nie ma pozwolenia na wejście na komin.
Lili
🤔
katarzyna.s
😳 ciekawe jaki jest tego powód
Antonówka
Trochę szkoda. Taki wyjątkowy lęg, pierwszoroczna samica i prawie równie młody samiec.
IzaEs
😮
Czy ktoś z obserwatorów wie kiedy jadła ta kluseczka z Głogowa? 🤪
Sprawdziłam zapis. Jadła koło 15.10
Octopus
"Sama będę jadła" :D
Wbiłem tylko powiedzieć że bardzo fajne zdjęcie na czerwcowym kalendarzu 😀
elik
mnie również bardzo sie podoba
niza
O dzięki za przypomnienie. Zapomniałam przełożyć kartkę w kalendarzu 😅 Tak, zdjęcie super, pozdrowienia dla Yvone 
jur
jur
Czy wiesz że  XV ZLOT FF odbędzie się już za tydzień  ???
Słuchajcie, może ktoś zerknąć na Anwil Włocławek. Libra chyba jest chora. Od paru godzin siedzi osowiała, nastroszona, ma zamknięte oczy i ciężko oddycha. Nic nie je.
Nie widać żeby się ruszała,kilka minut temu maila konwulsje.Obawiam się najgorszego.
Edyta75
Odeszła 💔
krzyś
Też mi się wydaje, że z nią jest coś nie tak, ewidentnie coś jej dolega 🤔
zerknijcie na post sprzed 3 dni https://www.facebook.com/komitetochronyorlow?locale=pl_PL  , podczas obrączkowania bielików znaleziono w gnieździe żywe pisklę myszołowa 😮
jotesz
W ub. roku na Youtube widziałem filmik z 2022r., jak bielik takie pisklę dostarczył do gniazda i to pisklę myślało, że jest czwartym w gnieździe i domagało się jedzenia. Niestety, zostało zjedzone.
Widziałam, byłam w szoku. Kiedyś co prawda czytałam, że były takie szczęśliwe zakończenia ale ciekawi mnie niesamowicie, jak będzie tym razem, czy uda mu się wyjść z tej sytuacji żywym. Jeśli jednak jest pokarmem "na później", takie są przecież prawa natury... 
Niemniej, niezmiernie interesująca obserwacja!
Ruszyły zapisy, 😃
Antonówka
Widziałam info, że go dziś odłowili i przebywa z poznańskim zoo na kuracji wzmacniającej :) Jak go podleczą powinien być wypuszczony u nas, albo we Francji.
elik
A zapisów jak nie ma tak nie ma u wszystkich którzy mieli , awaria? czy coś innego?.
www.peregrinus.pl
Ogłoszenie
Konkurs na imiona dla młodych sokołów w Gdyni rozstrzygnięty:
https://peregrinus.pl/pl/gdynia/wyniki-imiona-mlode-gdynia-pge-2024
---
1,5% 💚 KRS 0000133612 • https://www.peregrinus.pl/pl/pomoc-sokolom/darowizna
1 Wyświetlenie
1
Artykuł znaleziony na FalcoFani . 
Cztery pisklaki sokoła wędrownego na obiekcie ZWR w Polkowicach : https://zmiedzi.pl/kghm/cztery-pisklaki-sokola-wedrownego-na-obiekcie-zwr-w-polkowicach-157928/
Mała Rea o 14 tej trafiła  do azylu
Pisałem wcześniej co się stało z młodymi Sowami na kamerze Liszkowy czy ktoś coś wie
Wyfrunęły dawno temu z gniazda
Lili
💕
Yvone
Tiga8 - pogotowie ratunkowe dla sokołów  w moim towarzystwie - zabrała sokoliczkę do Azylu - robiąc trasę Warszawa- Inowroclaw -Warszawa .    

Młoda już pod opieką lekarską/ weterynaryjną  - http://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/119-inowroclaw/30882-sokol-wedrowny-zec-inowroclaw-2024?start=40#304300
IzaEs
Smutno strasznie 😪😪😪 ale Dziękuję Wam bardzo za wszystko, za podjecie się tego trudu 
Edyta75
❤️
Dziękuję za informacje! :) Czy jest szansa, że po wyzdrowieniu wróci na wolność?
Yvone
Trzeba się tego trzymać ,ze będzie dobrze, bo ponad 500km zrobiliśmy
💗
Dziękuję za informację i pomoc dla niej ❤️
Octopus
🍀💕
Lili
🍀💓
Czy coś wiadomo co z małą z Kruszwicy? Czy przeżyła i się nie połamała? Strasznie mi szkoda tego walecznego malucha :/
Pauletka
szkoda , że tam tylko podgląd techniczny - nadal jednak martwi mnie jej stan, czy się nie połamała i co z tą nóżką, mam nadzieję, że jednak wszystko dobrzex strasznie trzymam za nią kciuki😌
Pauletka
tez bardzo czekam na wiadomości o niej.. a tu taka cisza wszędzie :(
Na forum pojawiła się informacja (i nagranie), że dzisiaj rano mała się odezwała :)
Budka SOKOŁA w skali ~TT zbudowana , pięknie wygląda ( przynajmniej według mnie ) . Jutro zawieszenie na kominie "starej elektrowni" +sesja fotograficzna .
Foto prześlę po sezonie lęgowym , bo przecież teraz są tematy ważniejsze .
A ile będzie młodych w tym gnieździe? ;)
Evela.Sz
Zaciekawiłeś mnie, czekam na zdjęcie😉
Więcej