Pokaż:Wszystko
A w MPECu trójka na kracie :)
Anwil : Kopernik w gnieździe 😊
Czy może mnie ktoś oświecić jak na Anwilu Włocławek zmienić widok kamery? Chciałabym zobaczyć podgląd z kamery zewnętrznej.
OlaOlszowska
Nie ma kamery zewnętrznej, jest tylko ta jedna wewnętrzna.
Anwil, 2 w budce
młody na kracie
W MPECu dwoje młodych na kracie. https://zapodaj.net/plik-doleeHuKbT
Piękny widok 😍
Paula12
To samo właśnie chciałam napisać 😄
Boss męczył się z wyplluwką.
Dwójka młodych na kracie. https://zapodaj.net/plik-NoVXJC7Uok
Zazamka dokończyła posilek, jest na kracie. Młody Orkan? w budce
1 Wyświetlenie
1
Orkan zajada jakiegoś ptaszka...
1 Wyświetlenie
1
MPEC - młody obecny na kracie.
😢
Zabierają  Librę.... :(
😢
takie to przykre
Edyta75
💔
Ciekawe czy da radę po takim czasie ustalić powód zgonu?
Lili
😪
Witam. MPEC Zazamka na kracie, Wincent w "chacie"
buber
Więcej