Pokaż:Wszystko
Zazamka na podeście.... była i się we mgle "zmyła"
46 Wyświetleń
46
godz. 16:50...Pięterko zajęte =Zazamka obecna 😊
47 Wyświetleń
47
Marlena72
4/12 godz. 7:00 Zazamka wciąż obecna😴
monikam54
Zawsze tylko widać kawałek ogonka 😁
po cieniu na ścianie widać, że Zazamka jeszcze na swoim pięterku
38 Wyświetleń
38
Iwona65
Wczoraj wieczorem , patrzyłam jak się kokosiła na tej kamerze. Tzn. też tylko cienie były
elik
już na kracie
elik
tuż przed skokiem na kamerę https://zapodaj.net/plik-JM9qljUC87
Zazamka na podeście
43 Wyświetlenia
43
powsinoga
Wyszła z bunkra 😂
Iwona65
Przeszła do bunkra
😆
Zazamka na nocowanie na swojej stałej miejscówce 😊
46 Wyświetleń
46
15.30 Zazamka na kracie
48 Wyświetleń
48
Zazamka zawitała na swoją miejscówkę na noc😁
50 Wyświetleń
50
Iwona65
Między czasie miała wypad, chyba jeszcze chciała zapolować. Ale jakim sprintem z podestu do gniazda i na kamerkę wbiegła :)
Chyba Zazamka siedzi na kracie i czyści piórka 🥰
39 Wyświetleń
39
Gawi
IzaEs
A teraz kto siedzi ? 😉
Dzień dobry popołudniową porą. Zazamka urzęduje na kamerce =  ulubione miejscówka 😊
43 Wyświetlenia
43
Dzień dobry. Szkwał obecny 😊
49 Wyświetleń
49
powsinoga
7:56 fruuuu poleciał 🥰
Dzień dobry. Sokół na kracie
45 Wyświetleń
45
Zazamka kamyki zajada
53 Wyświetlenia
53
Baszka
Odleciała o 9:16
Dzisiaj mijają dwa lata bez Iskierki :(
😢
54 Wyświetlenia
54
Wspaniała  , kochana Iskierka 🥰 fajnie byłoby,  gdyby Granulka   gdzieś się pokazała  , może dala radę " statystyce " 🤔 ?
jaro416
mam ogromną nadzieję że gdzieś tam lata, tej dwójki nie da się zapomnieć
Dzień dobry, Zazamka na podeście🥰
47 Wyświetleń
47
Dzień dobry, Zazamka na podeście🥰
49 Wyświetleń
49
Więcej