Pokaż:Wszystko
Szkwał na kracie 8.55
Wszedł do budki , podjada kamyki
49 Wyświetleń
49
monikam54
9.08 poleciał
Zazamka na swoim "stałym posterunku" Wisłę podziwia , a raczej to co nad nią lata.
😆
49 Wyświetleń
49
Misio779
Poleciała, ale po 13:00 ponownie się pojawiła. https://zapodaj.net/plik-pkDOdgs0Dp
monikam54
13.30 i dalej jest 😊
jest Szkwał
49 Wyświetleń
49
Iwona65
Nie mogę na niego trafić
Zazamka już na kracie
41 Wyświetleń
41
elik
poleciała
09.47 zastałam Zazamkę na podeście.
43 Wyświetlenia
43
monikam54
11.20 dalej ktoś siedzi
O dostrzegłam Zazamkę na pięterku , akurat robiła czyszczenie piórek ♥️
46 Wyświetleń
46
Godz. 13 Zazamka ponownie
45 Wyświetleń
45
monikam54
Chyba gdzieś Glinka się kręci bo wzmożony ruch coś ostatnio i pilnują 👍
Iwona65
Kto wie
Zazamka już na kracie
49 Wyświetleń
49
Iwona65
I teraz na kracie. Godz. 9.02
monikam54
9.30 i ciągle obecna 😁
Iwona65
Między czasie Szkwał ją zmienił.  Odleciał o 9.42
O widzę cień , odbywa się czyszczenie piórek więc Zazamka obecna na pięterku ❤️
32 Wyświetlenia
32
13.17 zastalam Zazamke na kracie
36 Wyświetleń
36
samica wciąż na pięterku
42 Wyświetlenia
42
elik
obecnie na kracie
elik
7,30 odlot
15.58 Zazamka wskoczyła na swoją antresolkę😊.
36 Wyświetleń
36
monikam54
Super !😊
13.19 ktoś na kracie , nie widzę czy Zazamka czy Szkwał
30 Wyświetleń
30
Zazamka poleciała
42 Wyświetlenia
42
monikam54
Widziałaś dzisiaj czy już zaliczyła pięterko czy się nie pojawiła ? Jakoś nie mogłam trafić na nią coś ..
Marlena72
Pięterko było zajęte, "śpioszka"=  Zazamka
Zazamka sie budzi, wciąż na pięterku
40 Wyświetleń
40
elik
Więcej