Pokaż:Wszystko
U Zazamki jedno z młodych "poluje" na leżące w budce skrzydło 😁 Wszyscy trenują skrzydełka.
64 Wyświetlenia
64
Obstawiam 2 samców i samiczkę :)
Też tam myślę, choć jeszcze patrząc po innych gniazdach to może być 2 dziewczyny i samiec, chyba, że najmniejsze nas płcią zaskoczy🤪
Antonówka
Najstarsze ładne piórka już ma - chłopak? Bo ten wielkolud obok to chyba młodsza siostra ;) Pytanie, jakiej płci najmłodszy. https://ibb.co/0pdjcmFq
Anwil rodzinne karmienie były bardzo głodne
54 Wyświetlenia
54
Długo nie były karmione, już są bardzo głodne...
60 Wyświetleń
60
🤔
Ona chyba pod gołębnikiem siedzi
59 Wyświetleń
59
Wybaczcie, ale Zazamki balejaż to jakieś arcydzieło 😂
59 Wyświetleń
59
Widzę, że Zazamka wraca do swoich obyczajów z czasu "bezdzieciowego" i nocuje na pięterku 🥰
53 Wyświetlenia
53
Upsss a kto to dostał strzał między oczy ? 🤣 Zazamka 🫢🤭
Chyba pierwszy mój uśmiech od wczoraj 😊
60 Wyświetleń
60
Ona tak już z 5 dni chodzi 🤣
IzaEs
A tak przeczytałam teraz, ale chociaż się uśmiechnęłam 😊
Ufarbowana Zazamka na straży swoich wacików.https://zapodaj.net/plik-wqZhXo6O3i
49 Wyświetleń
49
Kiedy obrączkowanie?
65 Wyświetleń
65
Kiedy będzie obrączkowanie
70 Wyświetleń
70
Wreszcie lepsze karmienie dzisiaj.
69 Wyświetleń
69
elik
treściwa porcja
Zazamka karmi
70 Wyświetleń
70
Zazamka biedna jaka brudna 🤣
51 Wyświetleń
51
Ale pięknie śpią wszyscy 🥰
60 Wyświetleń
60
u Zazamki kolacja
68 Wyświetleń
68
Więcej