Pokaż:Wszystko
Dzień dobry. Czy nie pojawil się błąd przy podaniu nr. obrączek? 
 widnieje : 9KT , 0KT , 1KS 🤔
94 Wyświetlenia
94
Gawi
dlaczego?  1.2.3.4.5.6.7.8.9.0.. alfabet P, R, S, T, .  W Koszalinie też nie jest po kolei  W MPECu 1KS to maluch
Marlena72
Dziękuję za wyjaśnienie 🙋‍♀️
Maja5
Tak samo widnieje 6KA🤔
Jedna baba i dwóch chłopa 🙃
97 Wyświetleń
97
Maja5
Że co😩 Ile tych samców
98 Wyświetleń
98
Gawi
wrzuciłam na forum
monikam54
Dziękujemy ! ♥️
Daszka
Dziękujemy💚
Daszka
Acz wyobrażałam sobie, że ma tam bardziej domowo. Łóżeczko z narzutą z falbankami w piwonie, szafkę nocną z maleńką lampką, kilka książek o ludziach... A teraz czar prysł😅.
monikam54
Mi się podoba , cicho nie wieje , nie pada , ściany pomalowane na biało co rok odświeżane , czego chcieć więcej 🤣♥️
niza
Dziękujemy ♥️
Iwona65
Sypialnia Zazamki
Iwona65
Dziękujemy za to
Zazamka na kracie
99 Wyświetleń
99
Poproszę o nr obrączek i wagę młodych z MPECu
100 Wyświetleń
100
elik
nie ma Poodki, nie ma info
Gawi
No właśnie, a nie mam sumienia zwracać głowy. Poczekam na metryczkę
O matko! Chyba pódę po melisę 😮
93 Wyświetlenia
93
jeden chojrak na kracie
89 Wyświetleń
89
Marlena72
Może to ten sam który już dzisiaj tyłem na kratę "wydreptał"
Baszka
Tak to ten sam, myślę, że to samiczka
IzaEs
Ooo 🫣
Zazamka na chwilę usiadła na kracie, ale zaraz odleciała.
edit: Po chwili wróciła.
80 Wyświetleń
80
Siedzi na kracie.
Sprawdzała czy nadal ma 3 dzioby do wykarmienia
Młode zastygły :D
71 Wyświetleń
71
IzaEs
Wszystkie wracają jak po hipnozie 😉
jako pierwszy wrócił najmłodszy
79 Wyświetleń
79
IzaEs
Czy tylko ja mam beż dźwięku?
elik
wszyscy mamy bez dźwięku
IzaEs
Dzięki 🙃
Wracają
68 Wyświetleń
68
IzaEs
To teraz Anwil ?
Jutro o 10
IzaEs
Dzięki 🙃
Przypominamy o fotce pięterka Zazamki 🙏🙏
70 Wyświetleń
70
Przyłączam sie do prosby!!!
Edyta75
Pięterko Zazamki niestety mam od drugiej strony komina. Próbowałam tam kiedyś podejść i zrobić fotę ale niestety na teren Mpecu nikt mnie nie wpuści a mój telefon jest za słaby do zdjęć.... ale jeszcze nie mówię ostatniego słowa.
Ale tu chodzi o to miejsce w budce na które Zazamka wskakuje, nad kamerą
MPEC: Właśnie Zazamka i Szkwał fruwają na wysokości czubka komina. Mam ten zaszczyt obserwować te przeloty z okna 😁... obrączkowanie w toku...😎
68 Wyświetleń
68
Na jakiej wysokości komina jest gniazdo?
Ja mieszkam w Zabrzu, a ich pokochałam.
To może pokażesz nam te pięterko 😁
Tatuś się znalazł😁
Daszka
Właśnie się zastanawiałam gdzie są starzy, bo w kamerze ich nie widać.
krata opadła
76 Wyświetleń
76
muriel
Wojownicze istoty ;)
Btw. wydaje mi się, że te dwa waleczne, to chyba samczyki, a co do malucha nie mam pojęcia. Ciekawe co się okaże.
elik
gwałtu, rety, kto to ???https://zapodaj.net/plik-Np3dUj5uNE
Inspe
Ojej, a sio, a sio, posikałam się ze śmiechu. To ja tak drżałam o tego kurdupelka, a On taki waleczny!!! SOKOLIKU mój maciupki, od dziś jesteś już ochrzczony, i przezwany TOPEK.
Malutki chowa się za nimi w kąciku przy podłodze
Inspe
Ja wiem Meggi, że ten pisklaczek najmniej opierzony to ten najmłodszy. Ale nie widziałam ich 10 dni i się pomyliłam.
Marlena72
Cały czas  tam był, przed "akcją", nawet kiedy jeden z rodzeństwa cofał się na kratę...
IzaEs
Waleczny II bo Waleczny I był dzisiaj w Poznaniu 😉🙃
Chyba coś ruszyło, młode przestraszone?
65 Wyświetleń
65
Więcej