Pokaż:Wszystko
Anwil , 2 samce i 2 samice
115 Wyświetleń
115
Anwil, "wiercipietki"  tylko tyle i aż tyle odczytałam 2KS, 4KS. :)
116 Wyświetleń
116
Od kiedy będzie można głosować na imiona dla młodych w MPEC? w regulaminie jest od 13 do 14 maja a ankiety nie widać
105 Wyświetleń
105
Gawi
III etap – głosowanie na najciekawsze propozycje przez użytkowników serwisu www.peregrinus.plod 14 maja 2025 r. do 15 maja 2025 r.
niza
Zmieniono bo było jak pisze powyżej KamilJo, od 13 do 14 maja.
Młode na Anwilu bardzo ożywione, drepczą po gnieździe i skubią suchary. Chyba wciąż  głodne od czasu obrączkowania?
68 Wyświetleń
68
Maja5
Karmienie
IzaEs
Karmienie
Zazamka karmi
114 Wyświetleń
114
Zaczęło się :)
112 Wyświetleń
112
IzaEs
Kradzieje 😛
Paula12
Nie oddali się bez walki 😂
IzaEs
i znowu hipnoza po porwaniu 😉
Słychać już krzyki dorosłych na Anwilu. Niedługo obrączkowanie.
109 Wyświetleń
109
127 Wyświetleń
127
Dorcia
anian wrzucaj to na forum Anwilu, mnie niema, nie mam dostępu do komputera i internetu,
anian76
Zrobione :)
Dorcia
Dzięki
Maja5
Wow 🙂
Kopernik z taką małą bidą przyleciał, rzucil i się ewakuował.
111 Wyświetleń
111
Ciekawe, czy mam takie opóźnienie w podglądzie, czy powtórka z rozrywki - wskoczył, rzucił ptaka i zwiał :)
A - powtórka z rozrywki, ale w MPECu :):):)
I na pewno mamy samiczkę, ta która szybko zawinęła tą "przekąskę" :D
Obstawiam 3:1 :D
Za godzinę w Anwilu będzie obrączkowanie
104 Wyświetlenia
104
Dzień dobry! Zazamka karmi 🥰
94 Wyświetlenia
94
Karmiła chwilę i wyniosła.
Mały nie potrafi się załapać na karmienie.
Teraz Szkwał przekazał łup Zazamce, a ona zaniosła samiczce
Dzień dobry. Czy nie pojawil się błąd przy podaniu nr. obrączek? 
 widnieje : 9KT , 0KT , 1KS 🤔
94 Wyświetlenia
94
Gawi
dlaczego?  1.2.3.4.5.6.7.8.9.0.. alfabet P, R, S, T, .  W Koszalinie też nie jest po kolei  W MPECu 1KS to maluch
Marlena72
Dziękuję za wyjaśnienie 🙋‍♀️
Maja5
Tak samo widnieje 6KA🤔
Jedna baba i dwóch chłopa 🙃
97 Wyświetleń
97
Maja5
Że co😩 Ile tych samców
98 Wyświetleń
98
Gawi
wrzuciłam na forum
monikam54
Dziękujemy ! ♥️
Daszka
Dziękujemy💚
Daszka
Acz wyobrażałam sobie, że ma tam bardziej domowo. Łóżeczko z narzutą z falbankami w piwonie, szafkę nocną z maleńką lampką, kilka książek o ludziach... A teraz czar prysł😅.
monikam54
Mi się podoba , cicho nie wieje , nie pada , ściany pomalowane na biało co rok odświeżane , czego chcieć więcej 🤣♥️
niza
Dziękujemy ♥️
Iwona65
Sypialnia Zazamki
Iwona65
Dziękujemy za to
Zazamka na kracie
99 Wyświetleń
99
Więcej