Pokaż:Wszystko
Zazamka karmi na tarasie 😄
115 Wyświetleń
115
wreszcie ten ciapciak Odys wyszedł na kratę
103 Wyświetlenia
103
Iwona65
Niech się nie śpieszy, zachowa rozwagę, żeby w dobrej kondycji przyleciał do Słupska
😆
powsinoga
😂
Anwil - karmienie do dziubka 🥰
89 Wyświetleń
89
A ten odlot wieczorem to na pewno był Świst? Nie któryś dorosły? Bo Świst jest w budce. Trójka w komplecie. Chyba, że wrócił?
97 Wyświetleń
97
elik
obecnie 2 młode w budce, dorosły na kracie, i tak, wczoraj na pewno poleciał Świst
Na kracie Zazamka, bo bez obrączek 😄
elik
zgadza się, obecnie siedzi na lampie
Dzięki, bo u mnie to widać tylko czarną plamę odlatującą 😕
Świst odleciał wieczorem https://youtu.be/9kkmJ8x1PqQ
97 Wyświetleń
97
elik
bardzo nietypowa pora na wylot
Może głodny był, od rana nic nie jadły🤔🤪
IzaEs
Gdzie na tą noc dzieciaku poleciałeś 🫣 trzeba było o świcie lecieć 🤪ale normalnie wziął się i poleciał jakby to robił od zawsze brawo 🤩
Na Anwilu teraz tylko dwa, przed chwilą widać było ogon trzeciego stojącego w progu. Jeden chyba poleciał albo gdzieś jeszcze stoi na podeście
97 Wyświetleń
97
IzaEs
Jest cała 4
śniadanie na kracie bez Odysa, który jeszcze boi się wyjść
94 Wyświetlenia
94
😏
we Włocławku brakuje (chyba) Śwista
90 Wyświetleń
90
elik
chwilę mnie nie było i już są wszyscy
😅
Anwilowa młodzież znika z pola widzenia. teraz widać tylko dwa cienie i ogon jednego z cieni.
69 Wyświetleń
69
muriel
Jest i trzeci młodizan, tym razem w całej okazałości ;)
Szkwał dostarczył łup, Eris po szarpaninie z bratem zgarnęła dla siebie i pożera w kącie.
98 Wyświetleń
98
elik
prawo silniejszego
Eris zajumała sprzed dzioba Odysa łup, taka to z niej starsza siostra
91 Wyświetleń
91
Spory obiad wleciał w MPECu. https://zapodaj.net/plik-H9ol3kAY9Y
80 Wyświetleń
80
Zazamka karmi , wleciał duży posiłek
69 Wyświetleń
69
Dziś wszyscy głodni, jedyny posiłek rano to skrzydło jerzyka chwyciła Eris, młode czekają na posiłek
65 Wyświetleń
65
😪
Eris i Świst na podeście, Odys leżakuje w gnieździe 🥰
62 Wyświetlenia
62
Więcej