Pokaż:Wszystko
MPEC wszystkie młode na kracie !!!😍
45 Wyświetleń
45
xand
niestety nie zdążyłam nagrać jak przyleciały https://youtu.be/z7GIIKVews8
monikam54
Jedno poleciało , zostały dwa 🙂
Działa Wam Mpec ?
46 Wyświetleń
46
Mi też nie, jest jakaś awaria
Gawi
nie
Młode na podeście. Chyba Eris.
38 Wyświetleń
38
Zazamka na kracie
42 Wyświetlenia
42
Szalony ryzykant na progu 😂
43 Wyświetlenia
43
😆
Odys żyje, pokazał się rano.
43 Wyświetlenia
43
.....takie wiadomości , to można codziennie otrzymywać....🥰🤩
Ale radość! wyleciał 3 tygodnie temu. Nie wiem czy ktoś go potem widział? Tak czy inaczej, to daje nadzieję, że inni "nieobecni" jeszcze nam się odnajdą 😁
Tak mam zdjęcie 🥹.
Nareszcie. Byli z Eris.
Ktoś na kracie, ale zoom taki, że kawałek tylko widać. Chyba Szkwał
65 Wyświetleń
65
Zazamka w budce
49 Wyświetleń
49
Szkwał na wizji
45 Wyświetleń
45
jur
jur
Któryś z młodych na podeście
60 Wyświetleń
60
jur
jur
To ERIS 9 KT.
Niestety Odysek chyba nie przetrwał tej burzy- nawałnicy.
Po wylocie był tylko raz.
Wreszcie po kilku dniach nieobecności młodych o 5 rano wpadła Eris do gniazda szukać jedzenia. Świst pewnie gdzieś tam sobie radzi. Tylko Odysa od burzy nie widać wcale.
62 Wyświetlenia
62
Widziałaś numer obrączki ?
Zazamka odpoczywa na kracie
51 Wyświetleń
51
powsinoga
To jest Szkwał, Zazamka jest bardziej brązowa
Zazamka na podeście 🥰
63 Wyświetlenia
63
raf
Zazamka
84 Wyświetlenia
84
Miło cię widzieć Świst 😍
89 Wyświetleń
89
Więcej