Pokaż:Wszystko
Anwil widać sam ogon
54 Wyświetlenia
54
Zazamka zaraz wykona skok
80 Wyświetleń
80
Zazamka na podeście
73 Wyświetlenia
73
teraz Falka na wizji, wcześniej Kopernik był w budce
86 Wyświetleń
86
Anwil randka
80 Wyświetleń
80
Dla czego Anwilu jest tylko jedna kamera
85 Wyświetleń
85
jur
jur
Bo tam jest wszystko tajne przez poufne.
daro40-40@o2.pl
No super odpowiedz
jolajola
odpowiedź przecież jest prawdziwa, tamte zakłady traktują obraz swojego terenu jako obraz tajny, mimo iż  na mapach góglowych nie mają terenu zblurowanego
daro40-40@o2.pl
Bardzo dziękuję za pomoc
I Zazamka hop! już w łóżeczku🙂.
87 Wyświetleń
87
elik
wcześniej skakała na pięterko zaraz po wejściu do budki a ostatnio wchodzi i coraz więcej czasu spędza w dołku nim wskoczy na kamerę
Yvone
Ona chyba lubi na kamerkach przesiadywać, bo i na kamerkę zewnętrzną też wskakuje- ot ma takie powiedzmy hobby
Daszka
Nieuchronnie jajka się zbliżają🙃.
Zazamka na kracie
74 Wyświetlenia
74
Inspe
Tak,  To siedziała Zazamka,  ale uciekła fo b7dki przed intruza samicą z obrączkami.
elik
to żadna obca samica z obrączkami tylko wieloletni partner Zazamki - Szkwał, często przylatuje powiedzieć samicy dobranoc
Baszka
To Szkwał odleciał o 17:01
Falka domek sobie urządza https://www.youtube.com/watch?v=um-ZYjq-kKo
69 Wyświetleń
69
Amika
Była ponownie. Dołek powiększyła i na podest wyszła
Zazamka na podejście 🥰
61 Wyświetleń
61
Szkwał siedzi na kracie
59 Wyświetleń
59
Ktoś był przed chwilą na Anwilu
56 Wyświetleń
56
12:25 ktoś w ANWIL obrączka trochę widoczna 3lub5 EB zdjęcie na FF
82 Wyświetlenia
82
oczami.ptakow
Teraz tylko pozostaje potwierdzić, czy wciąż rezyduje tam Kopernik.
oczami.ptakow
Daszka
No to albo faktycznie Falka, albo Redzia😊.
Dzień dobry, Zazamka w domku kamyczki wsuwa🥰🥰
79 Wyświetleń
79
Rano była para na Anwilu. Loza coś z tego nagrała.
84 Wyświetlenia
84
Więcej