Pokaż:Wszystko
Chyba zazamka w gnieździe
57 Wyświetleń
57
Anwil, ogon
64 Wyświetlenia
64
Maja5
Sokół w gniezddzie
MPEC. Szkwał obecny
56 Wyświetleń
56
Rarogi w hodowli u Marcina Sz. też poczuły wiosnę
https://www.facebook.com/share/v/14bZ26zpUAc/
55 Wyświetleń
55
Obecnie Zazamka siedzi na krawędzi podestu
51 Wyświetleń
51
72 Wyświetlenia
72
Elik ma okazję ,  na swojego ancymona się napatrzeć 😉
monikam54
Kolejny co na garnuszku został 🫣
Gawi
Jeszcze tylko u Kaszuba powinno się młode pojawić. pozostała trójka pozwala młodym dorosnąć
Daszka
Hahaha! Co ci gdyńscy braciszkowie mają w sobie (albo czego nie mają😛), że synusiowie nie chcą ich opuścić?
monikam54
😀
Anwil, ktoś w budce
61 Wyświetleń
61
Maja5
ej a ja nie wiem co się z sokołem stało w włocławku na anwilu
monikam54
Już pusto
Zazamka na kracie
52 Wyświetlenia
52
Zazamka siedzi
54 Wyświetlenia
54
Randeczka na Anwilu
43 Wyświetlenia
43
elik
łapią się za dzioby
elik
został Kopernik i zawzięcie dołkuje
Szkwał na wizji
54 Wyświetlenia
54
Szkwał na podeście 🥰
51 Wyświetleń
51
Dzień dobry FF. Anwil, spotkanie.
51 Wyświetleń
51
Szkwał na kracie
44 Wyświetlenia
44
Zazamka na kracie
50 Wyświetleń
50
elik
i hop...
Więcej