Pokaż:Wszystko
Anwil, a co tu się dziej? Mama na lęgu a tata śpi z głową pod skrzydłem
https://zapodaj.net/plik-XFSlbjD3mK
108 Wyświetleń
108
Yvone
Ciekawa konfiguracja
Przegapiłam przyjście Gratki.
83 Wyświetlenia
83
Obiad na mpecu
79 Wyświetleń
79
11:59 Kopernik przyniósł maliznę. Będzie karmienie wreszcie.
74 Wyświetlenia
74
Zazamka na podeście szykuje indyka
74 Wyświetlenia
74
czy indyk był z rodzynkami, bo nie widziałem ? :)
MPEC. Śniadanie 😊
56 Wyświetleń
56
Karmienie u Zazamki, przydałby się jej prysznic
64 Wyświetlenia
64
Na Anwilu było rodzinne karmienie, Kopernik stał nad dziećmi, Gratka karmiła. Teraz Kopernik wyszedł, Gratka rozdaje resztkę posiłku maluchom.
57 Wyświetleń
57
muriel
Teraz maluchy same.
https://zapodaj.net/plik-m8RICwvEQd
Młode porozstawiane po kątach, pewnie rozrabiały 😂
43 Wyświetlenia
43
Czy już wiadomo, kiedy będzie obrączkowanie u Zazamki i Szkwała?
45 Wyświetleń
45
Anwil, była zmiana, ale karmienia piskląt nie widziałam. https://youtu.be/lm-rDHjmoGs
59 Wyświetleń
59
U Gratki drugi pisklak.
50 Wyświetleń
50
Śniadanie u Zazamki
46 Wyświetleń
46
U Gratki jest pip
66 Wyświetleń
66
Zazamka karmi, młodym za chwilę pękną wola
57 Wyświetleń
57
Więcej