Pokaż:Wszystko
Przybywa samiczek na noclegach.
O 21:40 obecne były:
Zazamka,Koksinka,Torka,Maltanka,Zdenka,Tercja,
Bosa z Kwidzyna no i oczywiście Werwa i niespodziewanie 6EX w Płocku na G1 i czuje się jak u siebie, bo śpi z głową w piórkach. Aaaa i jeszcze jeden chłop śpi. To oczywiście Bohun 😆
194 Wyświetlenia
194
Lili
👍🏻😴
szalona i słodka sówka 😍 https://www.youtube.com/shorts/p3_5O3LTSXk
184 Wyświetlenia
184
192 Wyświetlenia
192
Lili
😍
Misio779
🤩
Amika
Iwona65
Zjadła Werwę
Amika
Rafika 😃
Pięknisia 😍
Iwona65
No to już wiemy kto Ci robi takie efektowne zrzuty. Od dawna u Ciebie?
Amika
Od X.2020r. Miała prawie rok jak ją adoptowalam
Czy ktoś coś wie co słychać w Wołominie, czy nadal tam jest Szponek i Tori ???
245 Wyświetleń
245
Inspe
Podobno transmisja się skończyła. Nic nie widać. Tyle wyczytałam na FB
Gawi
Tyle to też wiem, ale może ktoś tam był pod kominem
Pierwsze jajko w Rzymie. podgląd https://www.youtube.com/@birdcamit/streams
375 Wyświetleń
375
Lili
😘
Coś dla miłośników białych bocianów  https://www.youtube.com/watch?v=s0liN8AzykQ
346 Wyświetleń
346
Terka
Znane i lubiane gniazdo z polskimi bocianami. (z warszawskiego ZOO do Anglii) Ania i Bartek. 😃
Gawi
Czytałam że nasze na emigracji, dlatego zalinkowałam
Sezon co raz bliżej, dużo porządków, pilnowania, prezenty,po 15:00 prawie że jednocześnie obecne były: Zazamka, Luna,Koksinka,Werwa, Maltanka,Gdynek Nila lub Ptyś, Apasz lub Czarnooka 😆
https://zapodaj.net/plik-R093kPz7eM
299 Wyświetleń
299
Gawi
Ptyś,  praktycznie od rana z małymi przerwami
Witam Wszystkich 😃. Ja już przekazałem 1,5% a Ty ?  https://zapodaj.net/plik-vEHDN0JkCg
285 Wyświetleń
285
Mark0113
warto zaznaczyć 1,5% na FF, jeśli do tej pory nikomu nie przeznaczaliście...:) grosz do grosza.. https://zapodaj.net/plik-eyjYO9E0xT#
276 Wyświetleń
276
A w Barlinku samiec b.o. dzisiaj rano wołał swoją X HY  https://youtube.com/shorts/RBf8fzibEQI?si=i7QI1VYZhmWT22bT
266 Wyświetleń
266
281 Wyświetleń
281
Lili
😉😋
Obfity obiad był , w pięknych okolicznościach przyrody ..😁..a teraz drzemka poobiednia ..
Mozna już oglądać barlineckie sokoły. https://precate.pl/player/?src=barlinek2%2Fcam1
215 Wyświetleń
215
Terka
Zapraszam do grupy Barlineckie sokoły - Facebook. https://www.facebook.com/groups/1603780981024523
"Ale zimno,ale mróz,ci heca z tym Celsjuszem Ciągle minus a nie plus,"https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Awaria-ciepla-i-wody-Gdynia-n199056.html
188 Wyświetleń
188
W Hiszpanii od 10 lutego w trzech gniazdach w Barcelonie mają pierwsze jajka. 🥚🥚🥚https://zapodaj.net/plik-OH3YetSNBW
178 Wyświetleń
178
Więcej