Mam taką refleksję, choć właściwie to już musztarda po obiedzie. Myślę, że domki na kominach powinny być montowane wejściem/wlotem ku wschodowi. Najwięcej wiatrów i opadów zawiewa od zachodniej strony i domki są zaśnieżane. Dzisiaj samiczka w Kwidzynie siedzi prawie w śniegu, który wkrótce zamieni się w wodę. No, to taka moja uwaga. Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę WSZYSTKIM kochającym NATURĘ I PRZYRODĘ😘😘😘
Na https://player.syntion.pl/ jest dodana nowa kamera Barlinek rybołowy. Teraz nocą wygląda na gniazdo nówka sztuka. Kosz wymoszczony na mięciutko, ciekawe kto pierwszy się tam wprowadzi.
Uuu, też w miarę blisko, trochę mam dalej niż Wałbrzych, ale droga lepsza :) Była też kiedyś zmianka o Świdnicy, tak teraz mi się przypomniało. Miałam nawet kiedyś podjechać zobaczyć, ale jakoś temat mi uciekł, a potem o tym zapomniałam.
Do gry mogą również dołączyć Polkowice ( drugi Zakład KGHM) ,gdzie w ubiegłym sezonie zostały wyprowadzone 4 młode...nawet wspominano coś o kamerze .. odległość do Glogowa to kilkanaście km.. kiedyś nawet tutaj na boksiku sugerowałam , ,że to być może, ktoś od Sziry , jest tutaj .. coś się ruszyło na Dolnym Śląsku. 😆
A tak poza tym dojdzie pewnie jeszcze relacja z podglądu technicznego z miejsca gdzie jest Edzia. Szkoda tylko, że jest w związku kazirodczym. To info z sokołopedii.
Gawi, Monikam, nie mam żadnych zakulisowych informacji. Jedyny kontakt w ciągu ostatniego roku jaki miałem z kimś decyzyjnym, to jak konsultowałem numer Gazisława z Adminem.
Trochę poszperałam i uzupełniłam. Proszę o sprawdzanie i zgłaszanie uwag pod tabelką jeśli są jakieś pomyki lub rozbieżności., bo 100% pewności nie mam czy czegoś nie pomieszałam przy wpisywaniu. Korzystałam z danych forumowych, boksikowych, fejsbukowych i YT. Czasy pomiędzy zniesieniami dopiszę później https://zapodaj.net/images/1778fa621eef6.jpg
Witryny potwierdzają swoją tożsamość poprzez certyfikaty, które są ważne w określonym czasie. Certyfikat witryny „peregrinus.pl” utracił ważność 15.03.2025.. Firefox mnie blokuje Połączenie jest niezabezpieczone!!!!!
no i cóż strasznego? ;p teraz wiosna, wieszane są nowe budki, skrzynki, sprawdzane nowe lokalizacje to kto tam ma czas pamiętać, że certyfikat się kończy ;D
Najpierw przeszłam na edge które mnie puściło bez problemu , ale potem zrobiłam to co Ty, jakoś nie przepadam za edge. Poza tym mam jeszcze inne zabezpieczenie,
Taka była sytuacja po 19:00. Jeśli się nie mylę, to jest 15 bab i jeden chłop 🤣. Jeszcze jest jedna w Barlinku, ale słabo widzoczna. https://zapodaj.net/plik-dYvcqivbgf
Braving the storm: Jackie and Shadow, the renowned bald eagle pair of Big Bear Valley, protect their new eaglets amidst 80-100 mph winds and heavy snow. 🌨️🦅
Gawi, można, ale nie w celach komercyjnych, nie zarabiając i oczywiście podać wszystkie dane własciciela kanału. Ja nagrywam, zaznaczając to: 1. Ponowne wykorzystanie nie może być w żaden sposób nastawione na zysk: brak reklam, promocji komercyjnych itp. 2. Oryginalne informacje o prawach autorskich FOBBV muszą być w pełni widoczne i czytelne. Nie są dozwolone żadne dodatkowe znaki wodne dotyczące praw autorskich w treści. 3. Umieść następujące nieskrócone wyłączenie odpowiedzialności na górze posta lub opisu filmu: „Oryginalne wideo na żywo dzięki uprzejmości FOBBV https://www.friendsofbigbearvalley.org/
Tez wcześniej już widziałam tam podobne scenki. Ale chyba nie z takimi porywami wiatru i ilością śniegu 🥶 I do tego jeszcze w czasie wysiadywania jajek, a nie z pisklakiem już jak teraz 😶
Dzisiaj, po ponad 16 latach pożegnałam pracusia Snejkiego 💔 Pomogłam mu pobiec za TM* Spij spokojnie Snejkusiu 😢 Kiedyś tam się zjawię i przybijemy sobie piątkę https://zapodaj.net/images/1ac6cf7af677a.jpg
🥺🥺🥺 Bardzo mi przykro i przygnębiają mnie takie wieści bo moja ma już 13 lat i jak pomyślę tylko , że ten koniec kiedyś nadejdzie to od razu 😭 . Swoją drogą piękne ujęcie kocurka