Pokaż:Wszystko
76 Wyświetleń
76
Na MPEC głosowanie na imiona 😁
61 Wyświetleń
61
Gawi
Eris bogini niezgody i chaosu
7:55 nieudane śniadanie. Młody ukradł łup, reszta się darła 😂
https://zapodaj.net/plik-MV6nFMOksi
63 Wyświetlenia
63
Na koniec trudnego dnia młode z Anwilu dostały porządną kolację 😃
113 Wyświetleń
113
Anwil , 2 samce i 2 samice
115 Wyświetleń
115
Anwil, "wiercipietki"  tylko tyle i aż tyle odczytałam 2KS, 4KS. :)
116 Wyświetleń
116
Od kiedy będzie można głosować na imiona dla młodych w MPEC? w regulaminie jest od 13 do 14 maja a ankiety nie widać
105 Wyświetleń
105
Gawi
III etap – głosowanie na najciekawsze propozycje przez użytkowników serwisu www.peregrinus.plod 14 maja 2025 r. do 15 maja 2025 r.
niza
Zmieniono bo było jak pisze powyżej KamilJo, od 13 do 14 maja.
Młode na Anwilu bardzo ożywione, drepczą po gnieździe i skubią suchary. Chyba wciąż  głodne od czasu obrączkowania?
68 Wyświetleń
68
Maja5
Karmienie
IzaEs
Karmienie
Zazamka karmi
114 Wyświetleń
114
Zaczęło się :)
112 Wyświetleń
112
IzaEs
Kradzieje 😛
Paula12
Nie oddali się bez walki 😂
IzaEs
i znowu hipnoza po porwaniu 😉
Słychać już krzyki dorosłych na Anwilu. Niedługo obrączkowanie.
109 Wyświetleń
109
127 Wyświetleń
127
Dorcia
anian wrzucaj to na forum Anwilu, mnie niema, nie mam dostępu do komputera i internetu,
anian76
Zrobione :)
Dorcia
Dzięki
Maja5
Wow 🙂
Kopernik z taką małą bidą przyleciał, rzucil i się ewakuował.
111 Wyświetleń
111
Ciekawe, czy mam takie opóźnienie w podglądzie, czy powtórka z rozrywki - wskoczył, rzucił ptaka i zwiał :)
A - powtórka z rozrywki, ale w MPECu :):):)
I na pewno mamy samiczkę, ta która szybko zawinęła tą "przekąskę" :D
Obstawiam 3:1 :D
Za godzinę w Anwilu będzie obrączkowanie
104 Wyświetlenia
104
Dzień dobry! Zazamka karmi 🥰
94 Wyświetlenia
94
Karmiła chwilę i wyniosła.
Mały nie potrafi się załapać na karmienie.
Teraz Szkwał przekazał łup Zazamce, a ona zaniosła samiczce
Więcej