Pokaż:Wszystko
Czy ktoś ma podgląd na Anwil? Bo u mnie kam roluje już drugi dzień
81 Wyświetleń
81
Gawi
No nie działa. Tu masz stronę Anwilu  https://sokoly.anwil.pl/gniazdo
Dorcia
Dzięki Gawi
Gawi
Dorcia, do obrączkowania dorzuciłam filmik Anwilu, wywiad z Adm. itd
Basiula
Ta strona u mnie też nie działa
Gawi
Nie działa, bo to coś w Anwilu padło
Dorcia
nie otwiera mi ta strona
obecni Eris i Odys, ta dwójka nigdzie się nie wybiera
92 Wyświetlenia
92
powsinoga
😂 domatorzy
Zazamka karmi na podeście. Świst jakiś czas temu poleciał, może wróci na kolację. https://zapodaj.net/plik-Ib0vHD1kMc
95 Wyświetleń
95
elik
nareszcie karmienie, ale Śwista chyba nie ma
Trójka na podeście na MPEC-u
89 Wyświetleń
89
Ale najpierw było podanie do dziobów: https://zapodaj.net/plik-Wo222f6Hi7
83 Wyświetlenia
83
Karmienie w Anwilu,jedno stoi na progu, drugie samoobsługa w budce
66 Wyświetleń
66
Anwil też plażng, tylko nie wiem dwa czy trzy ogonki?
65 Wyświetleń
65
Dorcia
Chyba jednak dwa przy progu
Na MPECU plażing 😂
68 Wyświetleń
68
Młody udaje nieżywego
🤣
3 młode na podeście, Świst wrócił
77 Wyświetleń
77
MPEC, dwa młode śpią w gnieździe
81 Wyświetleń
81
Bardzo ładny widok maja na tej kracie. Sam bym tam posiedział 😁
Anwil - jeden leży w budce, resztę wywiało
81 Wyświetleń
81
Dorcia
Stanął w progu
MPEC, został tylko jeden (Odys?)
91 Wyświetleń
91
Młode są głodne, od 5.00 rano nie licząc jerzyka dostarczonego przez Szkwała nic nie jadły.
😮
IzaEs
To dlaczego tak ? 😪
Daszka
2 ogony spod kamerki wystają.
albo młode leżą niewidoczne pod kamerą albo poleciały
110 Wyświetleń
110
Eris i odis na kracie
W MPEC-u młodzian na kracie
108 Wyświetleń
108
elik
to samiczka, Odyn leży wciśnięty w zacieniony kąt i ledwie go widać
Wilda karmi , wszystkie dzieci w domu 🙂
110 Wyświetleń
110
Więcej