Pokaż:Wszystko
Teraz Zazamka w budce dzień dobry
55 Wyświetleń
55
Dzień dobry FF. Szkwał w budce kamyki wcina.
48 Wyświetleń
48
Zazamka w budce, tęsknym wzrokiem spogląda na pięterko
56 Wyświetleń
56
Inspe
Elik, proszę czy mogłabyś wstawić mój film?  Nakręciłam Zazamkę i jej skok wzwyż. 
https://youtu.be/BsAJPi-NK2M?si=Wc0eCvKXsG1QSp61
elik
i już hoop..
Gawi
wstaw, ja fotę usunę
elik
nie zostaw, już usunęłam swój post
Gawi
ja też
zobaczcie z jakim poświęceniem Wilda w kwietniu 2025 karmiła swoje maluchy https://www.youtube.com/shorts/Xq2u_6LvaoY
60 Wyświetleń
60
Zazamka w budce
74 Wyświetlenia
74
Amika
Była obecna od  11:43 do 13:29
monikam54
I poleciała
Zazamka
71 Wyświetleń
71
chyba Zazamka w domku
62 Wyświetlenia
62
Amika
Przyleciała o 11:43.  Jest 13:25 i nadal obecna
mpec chyba zazamka, nie chce pokazać nóżek
73 Wyświetlenia
73
i dołkuje teraz
Gawi
o 17:16 poszła spać  na antresolę
Kos
Kos
Na Anwilu widziano dzisiaj dwa osobniki ,także czekamy na wizytę w budce .
75 Wyświetleń
75
monikam54
Jak się cieszę ! Kopernik już nie jest sam ! Przy tych ostatnich tragicznych wydarzeniach to jakieś światełka w tunelu ! 🥹
Jeszcze ktoś dla Hrabiego i będę w pełni szczęśliwa ♥️
Jeszcze nie zapominajmy o Czajniku, bo Ziutki już nie ma w gnieździe od kilku dni i już jest praktycznie prawie niemożliwe, że Ona jeszcze wróci. Tak więc biedny Czajnik został sam. Coś nie ma szczęścia do kobietek i wacików ten lubelski chłopaczek a byłby z Niego doskonały partner i Tatuś.
Jakiś ogon siedzi w progu:)
65 Wyświetleń
65
Dan21
To była Zazamka
Daszka
Na MPECu.
Sokół na kracie, ale nie wiem kto
59 Wyświetleń
59
xand
Zazamka, ona nie ma obrączek, Szkwał ma. Po tym najłatwiej ich odróżnić
Gdy byłam na podglądzie to się nie ruszyła więc nie widziałam czy ma czy nie
Jest obraz z Anwilu.
65 Wyświetleń
65
czyżby dziś Zazamka postanowiła nocować w dołku ?🤔
76 Wyświetleń
76
elik
nie widać jej, odleciała czy wskoczyła na pięterko ?
Gawi
odleciała o 16:37
Właśnie mnie zastanawia to piętro 🤣 zastanawiałam jakim cudem ona "spadła" z góry 🤣
elik
tam jest kamera, Zazamka lubi spędzać na niej noce
Dziękuję za odpowiedź, nie dawało mi to spokoju 😅
Gawi
Wilda zabrana... 😪
66 Wyświetleń
66
Lili
😪
tarodo
😪
Zazamka w budce
66 Wyświetleń
66
monikam54
Męczy ją wypluwka
Więcej