Pokaż:Wszystko
Zazamka na karcie
44 Wyświetlenia
44
02 marca rok temu było już drugie jajo u Werwy.
61 Wyświetleń
61
jolajola
ale w tym roku troche bardziej zimna i dluższa zima była
a co się stało z oświetleniem u Zazamki, taka ciemnica, że jakby co, to nie będzie widać zniesienia
69 Wyświetleń
69
Inspe
Na razie śpi. Trochę przyestępuje z nogi na nogę.
Będzie 1 jajko we Włocławku?
61 Wyświetleń
61
Basiula
Wszystko wskazuje że niebawem doczekamy się pierwszego jaja we Włocławku ✊
Zazamka stoi w dołku
61 Wyświetleń
61
niza
Zdecydowanie dzisiaj Zazamkę trzeba obserwować.
elik
czyżby dziś planowała nocleg na parterze ? a może później wskoczy na swoje pięterko ?
Zazamka w gnieździe
80 Wyświetleń
80
Kopernik ze trzy razy dzisiaj zapraszał do budki, nadal stoi w progu i widać tylko ogonek :-)
79 Wyświetleń
79
Kopernik w budce ....
66 Wyświetleń
66
...kamyczki poprzekładał,  .zadolkował, jak przystało na głowę rodziny i się zmył..
Zazamka żwir przewala
58 Wyświetleń
58
49 Wyświetleń
49
MPEC .Zazamka na kracie.
49 Wyświetleń
49
Anwil ogon ;)
47 Wyświetleń
47
o co tu chodzi  Trzebież nie działa Dolina Baryczy też czekamy na słońce?
49 Wyświetleń
49
Ziołowa... konto założone 9 dni temu a już mąci na forum, wstawia posty i wprowadza ludzi w błąd a tam powinien byc porzadek i tylko sprawdzone dane do dokumentowania historii 🫣🤨
52 Wyświetlenia
52
Lili
😏
Zazamka w dołku
59 Wyświetleń
59
monikam54
O chyba coś się szykuje 😃 
Czyżby dziś był ten jajeczny dzień 😆
Więcej