Pokaż:Wszystko
Szkwał na zmianie
81 Wyświetleń
81
MPEC Zazamka na podeście, jajka się wietrzą.
86 Wyświetleń
86
Zazamka chyba głodna
Terka
Szkwał zasiadł. Ona na podeście.
1ks na kracie
87 Wyświetleń
87
W Anwilu ktoś w budce,  tylko pazur i kawałek falbanki widać
80 Wyświetleń
80
Maja5
Jajka się wietrzą🙂
kolorowadama3
W Anwilu nie ma jajek
Włocławek brak oświetlenia nocnego w budce
61 Wyświetleń
61
Szkwał przyleciał z dostawą, Zazamka przyjęła i poleciała🙂
71 Wyświetleń
71
"Ogon" na Anwilu.
94 Wyświetlenia
94
I komplecik :)))
Edit: Ponieważ brak do tej pory bardziej szczegółowej info, to chyba było to o 7.19 i był to ekspres, można oglądać na zapisie  od 7.17.
148 Wyświetleń
148
3 jajka Zazamki wietrzą się
148 Wyświetleń
148
MPEC - U Zazamki nadal 3 jajka. Pokazała o 23:10, potem długo stała, czyściła piórka, zezowała na sypialnię. O 23:57 położyła się spać i tak śpi do tej pory . https://zapodaj.net/images/84fd917d4722e.jpg
116 Wyświetleń
116
Falka jak na razie ma wielkiego pecha w życiu. W Redzie była właściwie rezydentką, ale wygryzła ją stamtąd Tercja, kiedy było blisko, aby Falka już znosiła jajka, potem w kolejnym roku ponownie próbowała coś zdziałać w Redzie, ale znowu nic z tego nie wyszło, teraz na Anwilu też została wygoniona. Szkoda, bo to ostatnia córka pary Bosman i Bryza. Bardzo dobre geny, w dodatku nie spokrewniona z Kopernikiem tak jak Gratka. Może gdzie indziej jej wyjdzie.
90 Wyświetleń
90
..no nie ma Falka szczęścia 🙁 ale zdaje się,  że Gratka również......ma już 4 lata , jest starsza o rok od Falki i wciąż jest na etapie poszukiwań 
swojego miejsca w życiu ...rok temu , w kwietniu , czyli w pełni sezonu była  przelotem na Orlenie , w 2024 również,  czyli cały czas lata i szuka ...trzymam kciuki za obie samiczki , aby się  im wszystko dobrze poukładało ...
Lili
👍🏻
Daszka
No bardzo szkoda. Akurat o linie genów Bryzy i Bosmana póki co (tfu tfu) nie musimy się martwić, ale Falki żal. Nawet jej imię z błędem wpisano😉. Może ma za miękki charakter... A co do pokrewieństwa pełna zgoda. Ja w ogóle odrobinę mniej serca mam do tych spokrewnionych par i mniej gorliwie je oglądam🤭. Chociaż te wszystkie bose osobniki to też nie wiadomo, czy nie jakieś ubogie kuzynostwo, czy wujostwo na przykład...
99 Wyświetleń
99
Dorcia
Cieszę się, że zidentyfikowano w końcu nową sokolicę, dziękuję  wszystkim i Tobie 58 basik
W sumie Gratka I Kopernik to rodzina ..Mama Gratki to  Nela  , a ojciec Kopernika to Piernik ....to rodzeństwo ,  dzieci ikonicznej Iskierki ....
buber
Czyli Gratka trafiła do gniazda swojej babki.
Zgadza sie i Kopernik również.
monikam54
Szkoda mi Falki , mam nadzieję, że jednak ona wygra
buber
Nie ma samiczka szczęścia do partnerów.. Oby nic jej się nie stało.
Anwil kto w budce ?
90 Wyświetleń
90
Dan21
Ja zrobiłam zdjęcie godzinę temu około 19.30 i myślałam, że to Falka w gnieździe. Fakt obrączki są ale w tym świetle niewidoczne. Ktos mi na FB napisał, że to nie może być Falka. Ale może to jednak ona była a teraz ogon?
monikam54
Spróbuj porównać z jakimś innym zdjęciem , może to nam jakoś wyjaśni ktora to..
58basik
Gratka jest obecna na Anwilu prawdopodobnie już od 9 marca.
jolajola
tylko ogon widać, trudno ocenić kto to
Czy to Kopernik w budce? Widział dziś ktoś Falke?
81 Wyświetleń
81
Rano w budce był intruz więc się troszkę niepokoję
Ciekawe, czy Zazamka ciśnie czwarte jajko 🥰
88 Wyświetleń
88
Raczej za wcześnie. Jeśli będzie czwarte to raczej późno w nocy
Lili
Czekajmy...zobaczymy😉🙂
Więcej