Pokaż:Wszystko
Anwil randka
80 Wyświetleń
80
Dla czego Anwilu jest tylko jedna kamera
85 Wyświetleń
85
jur
jur
Bo tam jest wszystko tajne przez poufne.
daro40-40@o2.pl
No super odpowiedz
jolajola
odpowiedź przecież jest prawdziwa, tamte zakłady traktują obraz swojego terenu jako obraz tajny, mimo iż  na mapach góglowych nie mają terenu zblurowanego
daro40-40@o2.pl
Bardzo dziękuję za pomoc
I Zazamka hop! już w łóżeczku🙂.
87 Wyświetleń
87
elik
wcześniej skakała na pięterko zaraz po wejściu do budki a ostatnio wchodzi i coraz więcej czasu spędza w dołku nim wskoczy na kamerę
Yvone
Ona chyba lubi na kamerkach przesiadywać, bo i na kamerkę zewnętrzną też wskakuje- ot ma takie powiedzmy hobby
Daszka
Nieuchronnie jajka się zbliżają🙃.
Zazamka na kracie
74 Wyświetlenia
74
Inspe
Tak,  To siedziała Zazamka,  ale uciekła fo b7dki przed intruza samicą z obrączkami.
elik
to żadna obca samica z obrączkami tylko wieloletni partner Zazamki - Szkwał, często przylatuje powiedzieć samicy dobranoc
Baszka
To Szkwał odleciał o 17:01
Falka domek sobie urządza https://www.youtube.com/watch?v=um-ZYjq-kKo
69 Wyświetleń
69
Amika
Była ponownie. Dołek powiększyła i na podest wyszła
Zazamka na podejście 🥰
61 Wyświetleń
61
Szkwał siedzi na kracie
59 Wyświetleń
59
Ktoś był przed chwilą na Anwilu
56 Wyświetleń
56
12:25 ktoś w ANWIL obrączka trochę widoczna 3lub5 EB zdjęcie na FF
82 Wyświetlenia
82
oczami.ptakow
Teraz tylko pozostaje potwierdzić, czy wciąż rezyduje tam Kopernik.
oczami.ptakow
Daszka
No to albo faktycznie Falka, albo Redzia😊.
Dzień dobry, Zazamka w domku kamyczki wsuwa🥰🥰
79 Wyświetleń
79
Rano była para na Anwilu. Loza coś z tego nagrała.
84 Wyświetlenia
84
Mpec w budce
68 Wyświetleń
68
Podobno na Anwilu trzy sokoły latają z czego dwie samice.
101 Wyświetleń
101
Dorcia
Byłoby super,
AnaOxy72
Dopinguję Falce. Juz raz przegrała walkę o gniazdo w Redzie. Może teraz się uda. Corka Bryzy i Bosmana. Z Bratem nie wyszło...oby teraz się udalo 🦾🦅
Iwona65
I dobrze, że nie wyszło z bratem. Ona teraz okrzepła , dojrzała i niech  dalej szlachetne geny przenosi:)
elik
monikam54
Niech jej się poszczęści.. Bardzo jej kibicuje po tym jak przegrała z Tercja
Daszka
Mam to samo. Bardzo szkoda Wildy, ale cudnie by było, gdyby Falka znalazła wreszcie swoje miejsce na ziemi i w dodatku nie z własnym bratem.
Kopernik w gniezdzie w Anwilu
57 Wyświetleń
57
oczami.ptakow
Właśnie nie wiem czy to Kopernik był.
Kos
Kos
Kopernik napewno nie .
Mimi z filmiku Lozy udało się odczytać 5EB - Falka
oczami.ptakow
Właśnie EB też tam widzę. 5 nie.
Dorcia
A zdjęcie zrobiłaś jakieś? Widzę dołek, wcześniej jak zaglądałam nie było go
Dołek już długawo jest, rano juz go widziałam
Sokół pod kamerą
51 Wyświetleń
51
Więcej