Pokaż:Wszystko
W Anwilu ogon
61 Wyświetleń
61
elas59
Anwil - teraz Kopernik dołek ogląda
Anwil - Samica w budce poleguje. Wcześniej kamyczki liczyła i dołek pogłębiała
69 Wyświetleń
69
Godz.17:15 Anwil -  ogon znów obecny .
64 Wyświetlenia
64
Śliczne ujęcie malutkiego 0HC na wejściu do Zazamki we Włocławku przy KRS
64 Wyświetlenia
64
Efa
Efa
Wszystkie Stowarzyszenia są śliczne. Marzy mi się kalendarz ze zdjęciami o lepszej jakości niż te nasze screeny, bo co my możemy ;) Nasze też mają urok, bo czasem znamy losy tego na zdjęciu :D.
Efa
Efa
ps. ale akurat to zdjęcie jest w naszym tegorocznym kalendarzu, tylko w wersji malutkiej :D
Jako, że Ciuciek przypomniał o sokołach, których już nie ma, to przypomniał mi się ten samiec. Był on niezwykły, ciekawe co się z nim dalej działo i czy jeszcze żyje https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/nasze-samce/30433-samiec-8vw-ur-2019-rez-wloclawek Niestety mi nie ładują się jego zdjęcia z tego tematu, nie wiem jak innym.
59 Wyświetleń
59
Lili
🤩
elik
pamiętam go, smalił cholewki do Glinki, prezenty przynosił
oczami.ptakow
Niesamowity był. Bardzo ładnie wybarwiony i waśnie te ego smutne, nie udane zaloty.
Efa
Efa
u mnie też zdjęcia do tego postu nie otwierają się
Ogon na wizji  Anwil
52 Wyświetlenia
52
w Anwilu nikogo
70 Wyświetleń
70
IzaEs
😞
MPEC jajka zapewne chwilowo,  bez opieki
60 Wyświetleń
60
..już jajka zaopiekowane😊
Szkwał na jajkach ma zajęcie, robi podkop pod ścianą 🤣
55 Wyświetleń
55
powsinoga
A teraz, żeby nie kusiło zmienił pozycję 🤣
Efa
Efa
Znudziło mu się
Spotkanie w Anwilu, samica została w budce
62 Wyświetlenia
62
Na Anwilu szykuje się jajo, sory to Kopernik dołkuje
77 Wyświetleń
77
Właśnie udało mi się dorwać w gnieździe Gratkę. https://zapodaj.net/plik-X5hipzs0Pm
112 Wyświetleń
112
Lili
🙂
Tak się zastanawiam , co dzisiaj weszłam na podgląd to albo gniazdo puste albo z raz mi mignął Kopernik, niby kogoś zapraszał ale nikt nie przyleciał.
Gratki nie widać , Falki też 🤷
Myślałam że może coś przeoczyłam ale na forum też pusto.
107 Wyświetleń
107
W metryce Anwilu Falca zostało zmienione na Falka. Fajnie, szkoda tylko, że Falka jest juz od tygodnia nieaktualna...
110 Wyświetleń
110
103 Wyświetlenia
103
Więcej